İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Masaj Aletleri

Hareketsiz bir yaşam düzeni olanlar, kaslarını güçlendirmek ve hücre yenilenmesine destek olmak için masaj cihazı çeşitlerini kullanabilir. Baş, boyun, bel, karın, kol ve bacak gibi vücut bölümlerinde kullanılan masaj aletleri, yorgunluğunuzu azaltmanıza yardımcı olur.

Hamaha, Nordmende, Medisana, Dynamic gibi markaların en kaliteli masaj aletlerine ÇiçekSepeti ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz. Vücudunuza ve ihtiyacınıza yönelik sunulan elektrikli masaj aleti seçeneklerinden istediğiniz modeli tercih edebilirsiniz.

Bacak ve Ayak Bölgesi için Masaj Aletleri

Bütün bedenin yükünü taşıyan ayak ve bacak bölgesinde bulunan kaslar güçlendirilmelidir. Bacak bölgesindeki kırışık görünümden kurtulmak için selülit masaj aleti çeşitlerini kullanabilirsiniz. Cildinizin yenilenmesini ve daha canlı görünmesini sağlayan bu masaj cihazları ile kişisel bakım yapabilmeniz mümkün olur. Bacak bölgesinin yanında tüm beden uygulanan masaj aletleri, vücudun daha sıkı görünmesine yardımcı olur. Gün boyu yorulan ve şişen ayaklarınızı ayak masaj aleti çeşitleri ile rahatlatabilirsiniz. Ayak tabanında belli noktalara masaj yapan masaj aletleri sinir uçlarını harekete geçirir. Masaj tabancası, tüm bedene uygulanan seçenekleri ile kaslarınızın rahatlamasını sağlar.

Masaj aletleri;

  1. Farklı başlık seçenekleri ile her bölge için kullanılır.
  2. Hız ve hareket ayarı farklı kullanım alışkanlıklarına uyum sağlar.
  3. Kasları harekete geçiren seçenekler ile yorgunluk ağrılarını azaltır.
  4. Cildin elastik yapısını destekler ve gevşemeyi kolaylaştırır.

Ayarlanabilir bantları olan masaj cihazlarını kendi bedeninize göre düzenleyebilirsiniz. Tek başınıza bile sırtınıza boynunuza masaj yapabilir günün stresini üzerinizden atabilirsiniz.

Cilt Bakımında Yüz Masajı

Makyaj kalıntıları, hormonal düzensizlikler, stres, mevsimsel değişiklikler gibi birçok olumsuz etkene maruz kalan cildinizi bakım yaparak temizleyebilirsiniz. Cilt bakım rutininde uyguladığınız nemlendirici ve canlandırıcı gibi kremleri yüz masaj aleti yardımıyla sürebilirsiniz. Bu masaj aletleri cildinizin en alt katmanlarına kadar etki eder. Hücreleri harekete geçirerek daha dolgun ve sıkı cilt görünümü sunar. Yeşim taşlı yüz masaj aleti çeşitleri, cildinize parlaklık kazandırır. Göz çevresi için daha küçük roll on kısmı bulunur. Ters yöne doğru masaj hareketleri uygulayarak cildinizdeki yaşlanma belirtilerini azaltabilirsiniz. Düzenli kullanımda yüz bölgenizde etkili olduğunu görebilirsiniz. Kaz ayakları, mimik çizgileri ve erken yaşlanma belirtileri ile baş etmek için roll on şeklinde olan yüz masaj aleti çeşitlerini kullanabilirsiniz. Farklı yönlere doğru hareketler ile cildinizin elastik yapısını koruyabilirsiniz.

Araç İçinde Masaj Aletleriyle Üstün Konfor

Uzun yolculuklarda ve gün boyu araba kullananlarda görülen sırt ağrısı için araç içi masaj aletleri bulunur. Sırt masaj aleti çeşitleri sayesinde daha dik durabilirsiniz. Araç koltuğuna adapte edilen masaj minderi çeşitleri, omurga algılama sistemi ile kişiye özel hareketler sunar. Sırt bölgesini komple tarar ve uygun masaj hareketlerini saptar. Araç koltuğuna takılan boyun masaj aleti ile boyun bölgenizi rahatlatabilirsiniz. Kafa masaj aleti çeşitleri sayesinde vücudunuzdan gerginliği uzaklaştırabilmeniz mümkündür. Rahatlatıcı ense masajı sunan masaj aletleri ile bedeninizdeki tutulma ağrılarından kurtulabilirsiniz. Sırt masaj minderleri masajı, daha etkili hale getirmek için ısıtma ve ışık fonksiyonları içerir. Isı etkisiyle bedeninizin daha rahat hissetmesini sağlar. Sırt kısmında bulunan örgü kılıfları ile yıkanabilir özelliğe sahip olan masaj aletleri, konforlu bir seyahat deneyimi yaşatır.

Siz de ev ve ofis gibi yaşam alanlarınızda tutulan vücudunuzu rahatlatmak, gergin kaslarınızın gevşemesini sağlamak, kas ağrılarından kurtulmak için masaj aletlerinden faydalanabilirsiniz. Erişilebilir masaj fiyatları sayesinde evinizin konforunda profesyonel bir hizmet alabilirsiniz. Güvenli alışveriş deneyimi, kolay ödeme seçenekleri ve aile bütçesini yormayan fiyatları ile en ucuz masaj aletlerine ÇiçekSepeti üzerinden ulaşabilirsiniz. Size ve ihtiyacınıza en uygun olan masaj aleti modelini hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.