Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Masaj Kemeri

Sağlıklı ve fit görünen bir vücuda sahip olmak istiyor ama spor egzersizleri yapmak için yeterince vakit bulamıyorsanız, inceltici masaj kemerleri tam da size göre. Kitap okurken, film izlerken ya da kanepeye uzanıp dinlenirken bile kolayca kullanabileceğiniz masaj kemerleri ile ekstra bir zamana ihtiyaç duymadan formunuzu koruyabilirsiniz. ÇiçekSepeti, metabolizmanızı hızlandıran ve gevşemenizi sağlayan titreşimli masaj kemerlerini oldukça geniş bir yelpazede sunuyor. İster kendiniz isterseniz sevdikleriniz için ekonomik fiyatlar ile hemen sipariş verebilirsiniz.

Üstün Performanslı Masaj Kemeri

ÇiçekSepeti'nde yer alan güvenilir markalardan Vibro Shape, karın ve bel bölgenizdeki yağları eritmenize katkı sağlamak için güçlü performans sergileyen cihazlar sunuyor. Vibro Shape'in kadın ve erkekler için tasarladığı Vibroaction Zayıflama Kemeri isimli ürünü, yağ yakımına yardımcı olurken bir yandan da yüksek frekanslı masaj özelliği sunar. Bel, sırt, kollar ve uyluk bölgelerinizde bile masaj uygulamasından faydalanabilirsiniz. Beş farklı masaj seviyesi sayesinde kendinize en uygun titreşim ayarını bulmanız da çok kolay. Her seans sırasında hafif ısı yayan cihaz, sindirim sistemini düzenlemenizi ve kan dolaşımını iyileştirmenizi de sağlar. Esnek kumaş yapısı sayesinde cildi tahriş etmeyen Vibroaction Zayıflama Kemeri için hemen sipariş oluşturabilir ve kısa zamanda gözle görülür bir vücut farkı elde edebilirsiniz. Benzer bir etki için Acura markasının Paletli Zayıflama cihazını da tercih edebilirsiniz. Ürün 72 pinli masaj kemeri sayesinde titreşimlerini noktasal olarak uygular ve bölgesel yağ hücreleri üzerinde yüksek etkinlik gösterir.

Kas Oluşumunu Hızlandıran Kemerler

Sporla aktif olarak ilgileniyor ya da spor eğitmenliği yapıyorsanız, Smart Fitness markasının karın kaslarını hızla geliştiren cihazını kullanarak yüksek efor harcayabilirsiniz.. Unisex tasarımlarından olan ürün kablosuz ve kolay taşınabilir yapısı sayesinde size her yerde uygulama yapma imkanı da tanır. Cihazı düzenli olarak kullandığınız takdirde 2 ay içinde vücudunuzun tonlandığını, sıkılaştığını ve güçlendiğini fark edebilirsiniz. Tasarımı kol, bacak, ve bel bölgelerinize de kolayca uygulamanız mümkün. 12 dakikalık seans sonunda harcanan kalori miktarı 2000 metrelik bir mesafeyi koşarak ya da yüzerek geçmek ile eşdeğer bir seviye gösterir. 6 farklı egzersiz programına sahip olan cihaz, aşırı ısınmalara karşı da ekstra dayanıklı bir yapı sergiler. Smart Fitness'ın bu özel cihazını kendiniz ya da sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Her vücut yapısına uygun olan bu ürün tüm aile bireyleri tarafından ortak olarak da kullanılabilir.

Mükemmel Masaj Deneyimi Sunan Vücut Yağları

Vücut yağları ve balm ürünleri sürüldükleri bölgeyi yumuşatır, kayganlaştırır ve bu sayede size daha etkili bir masaj deneyimi sunar. Bu tarz ürünlerin içeriğinde ise sizi gevşeten, ferahlatan ve tazelenme hissi yaşamanızı sağlayan doğal unsurlar yer alır. Aksu Vital markasının beyaz ve kırmızı renkteki masaj yağları, doğal içerikleri ile dikkat çekiyor ve ısıtma özelliği sayesinde de yağ yakımına güçlü bir katkı sunuyor. Yakıcı etkisini acı biber özüyle sunan Aksu Vital balm ürünleri karanfil yağı, okaliptüs yağı, nane yağı, çay ağacı yağı, havuç tohumu yağı doğal içerikleriyle de sakinleştirici bir etki yaşatıyor. Masaj yağlarını parmak uçlarınız ile vücut bölgelerine yayarak kullanabilirsiniz. Biçimli bir vücuda sahip olmak için ÇiçekSepeti'ndeki farklı cihaz seçeneklerini inceleyebilir ve kendi vücut yapınıza en uygun tasarımı doğru bir şekilde seçebilirsiniz. Sevdikleriniz için de bu modern cihazları tercih ederek hediye sunumlarınızda fark yaratmanız da mümkün. Ekonomik bir alışveriş deneyimi ve hızlı teslimat süreci için siz de ÇiçekSepeti'nden hemen sipariş verebilirsiniz.