Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Masaj Malzemeleri

Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak ve rahatlamak için masaj yaptırabilirsiniz. Aromatik yağlar, sırt, bel ve boyun bölgesini rahatlatan elektrikli aletlerden oluşan masaj malzemelerini alarak ev ortamında küçük bir masaj salonu hazırlayabilirsiniz. Migren, eklem ağrıları ve yorgunluğa karşı küçük dokunuşlarla kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz. Masaj malzemeleri için ÇiçekSepeti’ne göz atabilirsiniz.

Masaj Malzemeleri Nelerdir?

Profesyonel bir masaj salonuna gidecek vakit yaratamıyorsanız birkaç temel malzemeyi alarak evinizde masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Evde kullanabileceğiniz masaj malzemeleri nelerdir diye düşünebilirsiniz. Masaj için aromatik yağlara, çeşitli kremlere, elektrikli masaj aletlerine ihtiyacınız olabilir. Masaj yağı seçimini cilt yapınıza ve almak istediğiniz etkiye göre belirleyebilirsiniz. Yüz bölgesine kullanacağınız yağlarla vücudunuzun geneline uygulayacağınız yağlar arasında farklılık olabileceğini aklınızda bulundurabilirsiniz. Cildiniz yağ kullanımına uygun değilse özel masaj pudralarını tercih edebilirsiniz. Masaj yaparken vakumlu ya da titreşimli cihazlardan da yararlanabilirsiniz. Dairesel hareketler yaparak kaslarınızı rahatlatan titreşimli cihazları yüz, bel, bacak ve boyun bölgelerinde kullanabilirsiniz. Vakumlu cihazlar sırt bölgesini rahatlatmak için birebirdir.

Kullanımı Kolay Masaj Ekipmanları

Son teknolojik gelişmelere göre tasarlanan masaj ekipmanları sadece profesyonel kullanıma değil amatörlere de uygundur. Doğrudan elektrik bağlantılı ve pilli olarak karşınıza çıkan pratik masaj aletleri ile günün yorgunluğundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Masaj salonu malzemeleri arasında geniş bir yer tutan aromaterapik yağ çeşitlerini evinize alarak hoş kokulu rahatlatıcı etkilerinden faydalanabilirsiniz. Yeşim taşından yapılan yüz masaj aletlerini de tercih edebilirsiniz. Günlük cilt temizliğinin ardından bu aleti yüzünüzde gezdirerek daha canlı ve tazelenmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Masaj malzemeleri arasında kilo vermeye katkı sunan bazı elektronik cihazlar da bulabilirsiniz. Göbek çevresi, kol ve bacak çevresi için özel olarak tasarlanan cihazlarla vücudunuzu daha kolay şekillendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Masaj Malzemesi Çeşitleri

Masaj malzemeleri fiyat olarak farklı seviyelerde karşınıza çıkar. Aromaterapik yağın çeşidine, masaj aletinin işlevlerine göre fiyatlarda değişiklik görülür. Profesyonel bir etki alabileceğiniz masaj malzemelerine uygun fiyatlarla sahip olabilmek için kampanyaları takip edebilirsiniz. Birbirinden kullanışlı ve kaliteli masaj malzemelerini ÇiçekSepeti üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz.