Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Masaüstü Desktop Bilgisayar

Dijital dünyadaki profesyonel çalışmalarınızı, akıllı cep telefonu ve tabletlerle sürdürebilmeniz her zaman mümkün değil. Özellikle dijital içerik üretimi, programlama, multimedya içerik düzenlemesi gibi işlemlerde masaüstü desktop bilgisayarlar hâlâ en iyi çözümler arasında yer alıyor. Üreticilerin bilgisayar modellerini farklı donanım bileşenleriyle yapılandırmaları ise ihtiyaç duyduğunuz modele ulaşabilmenizi sağlıyor. ÇiçekSepeti’ne özel imkânlar sayesinde satın alabileceğiniz ve kullanabileceğiniz veya işlevsel bir hediye olarak sevdiklerinize sunabileceğiniz desktop PC modelleri, teknik kabiliyetleriyle güncel kullanım senaryolarının üstesinden rahatça geliyor. Evde ve iş yerinde değerlendirebileceğiniz masaüstü bilgisayar çeşitlerini, ÇiçekSepeti’nin kredi kartına taksit ve aynı gün teslimat olanaklarıyla hem kendiniz hem de sevdikleriniz için kolayca satın alabilir, geleceğin teknolojilerini bugünden deneyimleyebilirsiniz.

Slim Kasalardan All in One Masaüstü Desktop Bilgisayarlara

Görünümleri itibarıyla oldukça şık ve kompakt yapıdaki slim (ince) kasalı masaüstü bilgisayarlar, gündelik kullanım için yeterli teknik özellikleri beraberinde getiriyor. Aynı anda birden fazla işlem yapıyor, örneğin çok sayıda tarayıcı sekmesi açıkken diğer yandan müzik dinleyip çeşitli paket programlar kullanıyorsanız, bu tarz ürünlere yönelebilirsiniz. Giriş-orta sınıf donanım bileşenleri bulunduran slim kasalı masaüstü desktop bilgisayar modelleri, soğutma çözümleri sayesinde serin ve sessiz çalışıyor. Çalışma odanızda bilgisayar kasası konumlandıracak yer sıkıntısı çekiyorsanız, monitör içerisinde yerleştirilen donanımlardan oluşan All in One çözümlerini alışveriş listelerinize ekleyebilirsiniz. Tercih edeceğiniz modele bağlı olarak hayli güçlü donanım bileşenleri içeren ürünler, yüksek çözünürlüklü ve geniş ekranlarıyla da çalışma verimliliğinizi artırabilir. Eğer masanızda kablo karmaşası istemiyorsanız, bu modelleri kablosuz mouse ve klavye setleriyle birlikte değerlendirebilirsiniz.

Oyuncuların Hayallerini Süsleyen Güçlü Masaüstü Bilgisayarlar

Standart formdaki bilgisayarlardan işlem gücü ve soğutma çözümü bakımından büyük farklılıklar bulunduran ve genellikle oyunculara hitap eden desktop PC modelleri de üretiliyor. Güçlü işlemci, ekran kartı, geniş kapasiteli RAM ve SSD gibi birimlerin öne çıktığı oyuncu masaüstü bilgisayarları, yeni nesil oyunları Full HD (1920 x 1080 piksel) çözünürlükte ve üstü çözünürlüklerde, yüksek kare/saniye oranlarında oynamak istiyorsanız ÇiçekSepeti avantajlarıyla satın alabilirsiniz. Markaların, özelleştirilmiş kasalarla sunduğu sıra dışı model arayanlar için de sayısız ürün bulunuyor. RGB LED aydınlatmaya, sıvı soğutmaya ve kasa içi sıcaklığına bağlı olarak fiziksel yapısını değiştirebilen kasalara sahip masaüstü bilgisayarlar, en iyi performansı ve verimliliği sunuyor. Donanım yükseltme düşünenler için pek çok port ve bağlantı noktasıyla zenginleştirilen modeller, seçtiğiniz ürün doğrultusunda taşınabilirlik imkânı veriyor.

Mini Masaüstü PC Modelleriyle Gelen Konfor

Donanım açısından standart masaüstü desktop bilgisayarlara benzeyen ancak boyutları nedeniyle üreticilerin özelleştirmelerine tabi tutulan Mini masaüstü PC’ler, ev ve ofis çalışmalarınızdaki en iyi yardımcınız oluyor. Monitör, klavye, fare gibi birimleri kolayca bağlayabileceğiniz ürünler, çantanızda taşıyabileceğiniz kadar küçük ve hafif olduğu için monitörlere asılarak da kullanılabiliyor. Performansıyla yeterlilik gösterirken harcadığı enerjiyle hayli tasarruflu olan Mini PC’lere, hâlihazırda kullandığınız işletim sistemi ve uygulamaları rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Masaüstü bilgisayar sınıfında kabul edilse de görünümü ve boyutları itibarıyla âdeta bir USB belleğe benzeyen çubuk masaüstü bilgisayarlar ise işlevsellik noktasında öne çıkıyor. Markalar, yerleşik kablosuz ağ desteği sayesinde ürettiği görüntüleri Wi-Fi üzerinden televizyon ve akıllı aygıtlara aktarabilen çubuk bilgisayarlar için özel aksesuarlar da geliştiriyor. Alıştığınız bilgisayar deneyimini avucunuzun içinde tutabileceğiniz boyutlardaki bir bilgisayarla sürdürmeyi hedefliyorsanız, dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinin size esneklik sağlayan ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Eğer siz de sevdiklerinize onların ihtiyaç duydukları bir masaüstü bilgisayar almayı planlıyorsanız, ÇiçekSepeti sayfalarında yer alan tüm modelleri inceleyebilir, satın alma işlemini ÇiçekSepeti üzerinden kolayca tamamlayabilirsiniz.