İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Maserin ÇiçekSepeti'nde!

Özellikte avcılık, dağcılık gibi outdoor spor aktiviteleri esnasında ve doğal alanlarda kurulan kamplarda birçok farklı amaç için başvurulan kesici aletler, Maserin markası tarafından üst düzey kalitede üretiliyor. Şekil ve malzeme olarak son derece kaliteli olan Maserin ürünlerine bu sayfa içerisinde ulaşabilirsiniz. Kategoriler arasında detaylı filtreleme yaparak en doğru sonuca dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Maserin fiyatları çeşitli kriterlere göre farklılık gösterebilir. Üretimde kullanılan malzeme, ürünün ebat ve modeline göre değişen fiyatları, kendi bütçeniz doğrultusunda inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan ve beklentinizi karşılayacak tüm alternatifleri Maserin kampanyalarından faydalanarak ÇiçekSepeti sayesinde güvenle satın alabilirsiniz.

Maserin Kampanyaları

Fonksiyonel tasarımlara sahip estetik koleksiyonları ile ön plana çıkan Maserin, her ihtiyaca cevap verecek ve her bütçeye uygun alternatifleri sizlere sunuyor. Maserin ürünlerini sipariş vermek için bu sayfayı kontrol edebilirsiniz. Üst düzeyde verim alabileceğiniz dayanıklı ve uygun fiyatlı Maserin ürünlerinin görsellerine ve kullanıcı yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Maserin 680/G10N 23 cm Police Çakı modeli; tatbikatlar sırasında emniyetli, sağlam ve kolay saklanabilir ekipmanlara ihtiyaç duyan özel birimler için titizlikle tasarlanıyor. Avcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alan Maserin 919/G10N 23 cm LEO Av Bıçağı çeşidi ise, hafif ve güvenilir yapısı ve kılıfı sayesinde pratik bir şekilde kullanılabiliyor. Kendi kategorisinde farkını ortaya koyan Maserin marka ürünler arasından herkes kendi ihtiyacına ve ayırdığı bütçeye uygun bir modeli mutlaka buluyor. Buna en kolay yoldan ulaşmak için alışverişten önce tüm kriterlerinizi net olarak belirleyebilir, seçtiğiniz ürüne online sipariş ile hemen sahip olabilirsiniz.

Siz de indirimli Maserin ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilir, online alışverişin keyfini yaşayarak dilediğiniz ürünü evinizin rahatlığında sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.