İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Moulinex ÇiçekSepeti'nde!

Moulinex, Fransız bir küçük ev aletleri üreticisidir. Mutfak keyfinizi kolay hale getirmek için tasarlanan renkli ve şık ürünleriyle mutfağınızın vazgeçilmezi olacak ürünlere imza atan marka, yıllara dayanan uzmanlığıyla kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

Siz de mutfağınıza şıklık ve pratiklik katacak Moulinex ürünlerine ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Mutfağınız için en iyi yatırım Moulinex ürünlerini incelemek için hemen ÇiçekSepeti'ni ziyaret edin!

Yemek Yapmak Moulinex'le Çok Kolay

80 yılı aşkın süredir, Moulinex kendini mutfak aletlerini herkesin kullanımına sunmaya adamıştır. Tam bir özgürlük içinde yemek pişirme zevki için pratik ve şık küçük ev aletleri üretmeye devam eden marka, bugün güvenilir mutfak ekipmanları söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan. Parisli zanaatkar Jean Mantelet'in, pişmiş sebzeleri mükemmel pürüzsüz bir püre veya püre haline getirmek için çok basit bir cihaz olan sebze değirmenini icat etmesiyle serüveni başlayan marka, günümüzde Avrupa'nın bütün önemli şehirlerinde mutfaklardaki yerini aldı.

Moulinex, kahve, tuz, biber ve rendeleriyle uzmanlık alanını genişlettikten sonra programlanabilir kahve makinelerinin öncülerinden oldu. Moulinex, Avrupa'daki kahvaltı masalarında yer almaya başladığında geniş ürün yelpazesine küçük, renkli ve eğlenceli rendeleyiciyi çoktan eklemişti. Böylelikle markanın mottosu gibi yemek yapmayı kolay hale getirmede evlerdeki en büyük yardımcı oldu.

Dünyaya yayılmış geniş servis ağı ve sunduğu kullanım garantisiyle Moulinex, ÇiçekSepeti'ne özel kampanya ve indirimlerle sizleri bekliyor. Evinizin konforunu terk etmeden alışverişinize başlayabilir, mutfak deneyiminize farklı bir boyut katabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.