İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Maybelline Trend Kozmetik Ürünleri

Dünyaca ünlü olan ve herkes tarafından tercih edilen Maybelline, trend kozmetik ürünlerinin başında geliyor. Makyaj ve bakım sektöründeki birbirinden renkli ve fark yaratan Maybelline ürünleri, kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak olanaklar sunar. Ürün çeşitliliği oldukça geniş olan Maybelline’in ruj çeşitleri, makyaj temizleme krem ve suları, cilt temizleme losyon ve jelleri, maskara çeşitleri, ojeler ve farlar bu ürünlerden sadece birkaçıdır. En etkili makyajları yapmak, pürüzsüz ve mükemmel görünümde bir cilde ulaşmak, kusursuz manikür ve pedikür görünümünü siz de uygun fiyatlı Maybelline ürünleri ile sağlayabilirsiniz. Gece ve gündüz için farklı ürün çeşitleri olan Maybelline, makyajı yapmaya başladığınız andan makyajınızı cildinizden temizlediğiniz ana kadar sizi yol gösterir.

En Güzel Makyajlar İçin Maybelline Ürünleri

Gözlerinizi ortaya çıkarabileceğiniz derin göz makyajları, etkileyici dudak makyajları, kusursuz cilt bakımı ve çeşitli manikür pedikür görünümlerini oluşturmak için kuşkusuz çok çeşitli Maybelline ürünlerini tercih edebilirsiniz. Göz makyajınızı oluşturmanız için Maybelline marka far çeşitleri, kaş kalemleri, maskaralar, göz kalemleri ve eyeliner gibi önemli ürünleri kullanarak fark yaratabilirsiniz. Son teknolojiler kullanılarak tasarlanan Maybelline marka makyaj fırçaları ile kirpiklerinizde istediğiniz dolgun, gür ve etkileyici görünümü yakalayabilir; göz renginize ve tarzınıza uygun far çeşitleri ile göz alıcı, etkileyici bir makyaj yapabilir; hafif bir ruj ile estetik bir etki yaratabilirsiniz.

Mükemmel fiyatları ile Maybelline ürünlerine ÇiçekSepeti’nden ulaşabilir, en etkileyici makyajların yaratıcısı olabilirsiniz. Hem makyaj konusunda uzman olan kişilerin hem de amatörlerin kullanabileceği çeşitli makyaj malzemeleri üreten, en güzel gülümsemelerin sağlayıcısı olan Maybelline’in ürünleri Çiçeksepeti’nde sizi bekliyor! Siz de indirimli Maybelline ürünleri ile kendinizi ve sevdiklerinizi şımartabilir, farklı ürünleri bir arada kullanarak stilinizi ortaya koyabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.