Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

MDF Tablolar

İnce lif levhalar üzerine resim baskısı tekniği ile üretilen MDF tablo modelleri ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Ev ve ofis duvarlarında kullanabileceğiniz MDF tablolar çok parçalı olarak sunulur. Duvarları renklendiren MDF tablolarla evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Mobilyalarınızla uyumlu modelleri seçerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Şık tasarımlı MDF tablo çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

MDF Tablo Nedir, Nerelerde Kullanılır?

“MDF tablo nedir?” sorusu aklınıza takılabilir. MDF tablo lif levhalar üzerine ısıtılmış yapışkan boyalarla baskı tekniğiyle üretilen dekoratif ürünlerdir. MDF tablolar üzerindeki baskılar oldukça kalitelidir. Net görsellerle duvarlarınıza renk katar. MDF tablo modelleri ev, ofis gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Koltuklarınıza, duvar rengine, mobilyalarınızın yapısına uygun MDF tablolarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Kullanımı ve montajı son derece kolay olan MDF tabloları keyifle kullanabilirsiniz. Duvarlarınızda farklılık yapmak istediğinizde tablolarınızı yenileyebilirsiniz. Sevdiğiniz bir manzara resmini ya da çeşitli figürleri duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. MDF tabloların temizliği de oldukça kolaydır. Hafif nemli bir bezle tozunu almanız yeterlidir.

Şık Tasarımlı MDF Tablo Çeşitleri

MDF tablolar 3’lü, 5’li, 12’li setler halinde sunulur. Benzer figürlerden oluşan ya da bir resmi tamamlayan bu parçaları belli bir düzen içinde duvarlarınıza sabitleyebilirsiniz. MDF tabloları duvara monte etmek için çivi çakmanıza ya da delik açmanıza gerek yoktur. Hafif yapıda oldukları için çift taraflı bir bantla bile kolayca duvara yapıştırabilirsiniz. MDF tablo seti hoş bir ev ya da ofis hediyesi olabilir. Yakınlarınıza hediye etmek için şık tasarımlı MDF tabloları tercih edebilirsiniz. MDF tablo büyük, orta ve küçük parçalardan oluşur. Duvarınızın merkez noktasını belirleyip bir parçayı buraya sabitledikten sonra diğer parçaları da etrafına dizebilirsiniz. Düzenli bir biçimde sabitlenen tablolarla duvarlarınızı renklendirebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı MDF Tablolar ÇiçekSepeti’nde

MDF tablolar hem klasik hem de modern tarzdaki evler için uygun seçenekler içerir. Evinizin havasını değiştirecek modelleri tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. MDF tablo fiyatları tasarıma göre farklı seviyelerde olabilir. Her bütçeye uygun modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve kaliteli MDF tablo çeşitlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.