İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Mecidiyeköy ve çevresinde çiçekçi mi arıyorsunuz ?

En hızlı ve güvenilir çiçekçiniz Ciceksepeti.com sayesinde Mecidiyeköy'deki sevdiklerinize çiçek göndermek çok kolay. 
Üstelik vereceğiniz siparişi yalnızca Mecidiyeköy'e değil, İstanbul'daki 50 şubemiz ile istediğiniz semte hızlı ve uygun fiyata ekstra yol ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce ürün arasından dilediğinizi seçip siparişinizi verin, hızlı çiçekçiniz Ciceksepeti.com siparişinizi aynı ya da dilediğiniz gün, tazehaliyle teslim etsin.
Mecidiyeköy ve çevresine çiçek siparişinizi ister internet sitesinden, isterseniz de 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerini arayarak kolayca verebilirsiniz. Bayram ve tatil günleri de Çiçek Sepeti siparişlerinizi teslim etmek, sevdiklerinizi sevindirmek için yanınızda. Yılın 365 günü, 24 saat dilediğiniz zaman sipariş verebilirsiniz.

Çiçek Sepeti'ndeki yüzlerce üründen dilediğinizi seçin, siparişiniz bu yoğun İstanbul trafiğinde Mecidiyeköy'e aynı gün içerisinde, aynı tazeliğinde teslim edilsin. Size gelecek teslimat SMS'iyle siz de bu yoğunlukta sevdiğinizi kolayca ve uygun fiyata sevindirmenin tadını çıkarın.

Sevgililer Günü, Doğum Günü, Anneler Günü, Babalar Günü gibi önemli günlerde yanınızda olan Ciceksepeti.com'la sevdiğinizi sevindirin!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.