İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Meier

Meier teknoloji bazında köklü geçmişiyle adından söz ettiren bir markadır. Farklı ürün çeşitleriyle kullanıcıların aradığını bulması için uygundur. Radyolarıyla ön plana çıkan marka farklı modellerde birçok seçeneği kullanıcıların beğenisine sunar. ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinden yararlanarak Meier markasının farklı tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Birbirinden Şık Meier Radyo Modelleri

Nostalji severler tarafından ilgiyle karşılanan Meier nostaljik radyolar günümüze uyarlanarak satışa sunulur. Radyoların hemen hepsi nostaljiyle şıklığın bir araya getirilmesiyle oluşturulur. Bu sayede ürünlerde modern bir çizgi yakalanır. Meier’in radyolarını iş yerinizde ve evinizde dilediğiniz yerde konumlandırarak mekana ayrı bir hava katabilirsiniz.

  • Meier radyo modelleri kullanışlılığı ve tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Şık tasarımına ek olarak kasasının sağlamlığı sayesinde uzun süreli kullanım sağlanabilir. Çarpma ve düşmelerden minimum derecede etkilendiğinden dayanıklı ve kaliteli bir üründür.
  • Kahverengi, bordo ve lacivert Meier’in radyolarında sıklıkla tercih edilen renklerdir. Farklı tasarımları ve boyutları bulunur. Bunlar arasından kullanacağınız mekana uygun olanı tercih ederek dilediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz.
  • Meier bluetooth radyo tatillerde, kamplarda ve benzeri birçok yerde rahatlıkla kullanılabilir. Akıllı cihazınızla radyoya bağlanarak dilediğiniz parçayı Meier kalitesiyle dinleyebilirsiniz.
  • Ürünlerin hepsi dış tasarım, ana malzeme ve ses kalitesiyle beğeni kazanır. Özellikle ses kalitesi parçaların kopma yapmadan net ve saf bir şekilde dinlenmesini sağlar.

Meier Radyo Fiyatları

Meier radyo fiyatları herkesin dilediği modele rahatlıkla sahip olabilmesi için oldukça uygundur. Hemen her bütçeye hitap eden fiyatları sayesinde Meier kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir.

Antenli, antensiz, kulplu ve kulpsuz birçok tasarım bulunur. Bu tasarımlar ihtiyacınıza ve zevkinize hitap edeni bulmanız için özel olarak üretilir. Kulplu tasarımlar genellikle kamp ve piknik gibi etkinlikler yaparak dışarıda vakit geçirmeyi sevenler tarafından ilgiyle karşılanır. Bu sayede radyo bir yerden diğer yere kolaylıkla taşınabilir ve üretildiği malzeme nedeniyle son derece hafiftir. ÇiçekSepeti’nden Meier radyo çeşitlerine göz atarak dilediğinizi satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.