İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Melefoni

Akıllı cep telefonu, tablet ve yeni nesil kulaklık modellerini muhafaza etmek için kılıf kullanımı önemlidir. Teknolojik ürünler için özel olarak tasarlanan Melefoni ürünleri akıllı cihazların boyutlarına ve şekillerine tam olarak uyum sağlar.

Stilinize Uyum Sağlayan Fonksiyonel Kılıf Modelleri

Telefon kılıfı seçilirken önemli olan konulardan biri kılıfların koruyuculuğunun yüksek olmasıdır. Telefona uyum sağlamayan kılıflar cihazınıza zarar verebilir. Cep telefonu için dizayn edilen modeller cihazlardaki ses açma- kapatma tuşlarının yanı sıra kamera, hoparlör, şarj aleti ve jak girişlerini açıkta bırakacak şekilde telefon üzerine yerleştirilir. Melefoni telefon kılıf modelleri telefonların dış kasasını her türlü darbeye karşı korur. Telefon kılıfları akıllı cihazların daha rahat kullanılmasını sağlar. Telefonlar için kullanım kolaylığı sunan kılıflar farklı renk ve desenleri sayesinde tarzınızı yansıtmanıza da olanak sunar. Yeni sezon Melefoni kılıf modelleri kıyafet, ayakkabı ve diğer aksesuarlarınızla bütünleşir.

Akıllı Cihazlardan Alınan Performansı Artıran Yeni Nesil Kılıflar

Kılıflar yalnızca telefonlar için kullanılmaz. Tablet modelleri için geliştirilen kılıf seçenekleri de cihazlarınızın ön ve arka yüzeyleri için tam koruma sağlar. Tablet yüzeyinin çizilmesini önleyen kılıflar cihazların kullanım ömrünü artırmaya yardımcı olur. Tabletlerin daha uzun süre kullanılmasını sağlayan kılıf modelleri ürünleri sabit bir yüzeyde tutmayı kolaylaştırır. Tablet kılıfı seçenekleri sayesinde tabletinizi herhangi bir desteğe ihtiyaç duymaksızın masa üzerine yerleştirebilir, tablet ekranından işlerinizi yönetebilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar için geliştirilen uygun fiyatlı Melefoni ürünleri ise kulaklıkları korurken aynı zamanda kulaklıkların şarj olmasını sağlar. Kulaklıkların performansını artıran kılıf kutuları eğlenceli tasarımlarıyla kullanımı daha keyifli hale getirir.

Modern çizgilerle hazırlanan Melefoni fiyatları ürünlerin özelliklerine göre belirlenir. Outlet Melefoni ürünleri ve yeni sezon Melefoni ürünleri kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süreli kullanıma elverişlidir. Melefoni kampanya dönemlerinde uygun fiyatlı Melefoni ürünlerini ÇiçekSepeti üzerinden inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.