İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Gönderim Yeri Seçin

Menderes Çiçek Siparişi

Sevdiklerinizi mutlu etmenin en zarif yollarından biri kuşkusuz onlar için özel bir hediye seçmek. Hediye denildiğinde ise ilk akla gelenler arasında çiçekler yer alıyor. Bir de dünyanın kehanet merkezi olarak kabul edilen Klaros'un hemen yanında, mis kokan mandalina ağaçlarının ve muhteşem bir doğanın kucağında uzanan, bin bir çeşit çiçek yetiştirilen İzmir'in Menderes ilçesindeyseniz sevdikleriniz için en güzel hediyeyi bulmak çok kolay. Menderes çiçek siparişi istekleriniz Çiçeksepeti sayesinde ilçenin dört bir yanına aynı gün teslim ediliyor. Özdere, Gümüldür, Karacadağ, Değirmendere, Ahmetbeyli gibi birçok farklı noktada en yakın çiçekçi Çiçeksepeti!

İzmir-Menderes Çiçekçileri

Menderes İzmir'e yaklaşık 23 km uzaklıkta yer alıyor. İlçe, masmavi denizi, büyüleyici koyları, yeşilin her tonunu sergileyen doğası, temiz havası ve tarihi değerleri ile İzmir'in en popüler turizm merkezlerinden biri oluyor. Gümüldür, Özdere, İpekkum ve Kalemik plajları, Denizpınarı (Klaros), Menderes Ormanı ilçenin doğal zenginliklerinin başında geliyor. Her yıl sayısız yerli ve yabancı turisti ağırlayan ilçe, arkeoloji meraklılarının da dikkatini çekiyor. Kolophon Antik Kenti, Temnos Antik Kenti, Athena Polias Tapınağı kalıntıları, Nation Antik Kenti ve Klaro Bilicilik Merkezi günümüz ile geçmiş arasında adeta bir köprü kuruyor. Ayrıca Yıkık Minare, Cüneyt Bey Camisi, Kasımpaşa Camisi, Samancıoğlu Camisi de görülecekler listesinde yer alan yapılar arasında bulunuyor. Menderes'i farklı kılan değerler arasında doğal güzellikleri ve tarihi mirasları yanında ilçenin çiçekçilik sektörüne kattıkları da bulunuyor. Kesme çiçekçilik sektöründe yetiştirilen rengarenk güller, ilçeyi Türkiye'nin örtü altı kesme çiçek yetiştiriciliğinde öne çıkarıyor. Menderes, karanfil yetiştiriciliğinde de adından söz ettiriyor. Gül ve karanfil dışında ilçede yetişen gerbera, krizantem ve lilyum türleri Türkiye'nin farklı köşelerine dağıtılıyor. Dolayısıyla Menderes çiçekçi açısından sayısız alternatif sunuyor. Menderes çiçekçileri ise en zarif çiçek çeşitleri ve en güzel aranjmanları ile Çiçeksepeti'nde sizi bekliyor. İzmir/Menderes çiçek siparişi vermek istediğinizde en doğru seçimi yapabilmek için online ortamda her detayı değerlendirebilirsiniz. Bunun için bilgisayar ya da telefonunuzu kullanarak İzmir/Menderes'e çiçek gönder yazmak yerine sadece Çiçeksepeti yazmanız yeterli!

ÇiçekSepeti Menderes’te!

Menderes'te çiçek siparişi vermenin en kolay adresi Çiçeksepeti oluyor. Çiçeksepeti bayileri olarak Menderes ilçesi çiçekçileri, duygularınızı anlatmanın en anlamlı yolu olacak çiçekleri sizin adınıza sevdiklerinize ulaştırmak için bekliyor. Siz de Çiçeksepeti'nin sunduğu online sipariş rahatlığından ve aynı gün teslim seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Beğendiğiniz çiçekleri sevdiklerinize ulaştırması için hemen ÇiçekSepeti’nden sipariş oluşturabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.