İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Merdane Oklava

Börek, baklava, mantı gibi hamur işlerini yaparken bir oklava ya da merdane kullanmanız gerekir. Hamuru ideal incelikte açabilmeniz için merdane oklava modellerinden birine ihtiyacınız olacaktır. El alışkanlığınıza göre seçim yapabileceğiniz gibi hamur işinin özelliklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Merdane ile istediğiniz inceliğe ulaşamazsanız hamur açmaya oklava ile devam edebilirsiniz. Kaliteli merdane oklava çeşitlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Hamur İşlerinin Olmazsa Olmazı Merdane Oklava Çeşitleri

Hamur işlerini yapmayı ve yemeyi seviyorsanız mutfakta geçireceğiniz süreyi keyifli hale getirecek ekipmanlara ihtiyacınız olabilir. Merdane ve oklava hamur işleri için olmazsa olmaz nitelikte ürünlerdir. Bir merdaneniz ya da oklavanız yoksa elle hamur açmanız neredeyse imkansızdır. Hamur açmaya yeni başladıysanız ve ince oklava kullanmakta zorlanıyorsanız merdanelerden yardım alabilirsiniz. Oklavalar ince bir ahşap çubuğa benzer. Farklı kalınlıklarda üretilseler de hamuru incecik açmak için kullanılırlar. Merdaneler ise ahşap, silikon, akrilik ve metal gibi malzemelerden üretilir. Merdaneler börek, mantı gibi hamur işlerinin yanı sıra pastacılık alanında da sıklıkla kullanılır. Şeker hamuru açarken ve şekillendirirken merdaneleri tercih edebilirsiniz. Merdanelerin düz modelleri kadar desenli olanları da büyük ilgi görür.

Birbirinden Renkli Merdane Oklava Çeşitleri

Oklava ve merdane çeşitleri renkli tasarımları ile mutfaklarınıza enerji katar. Merdane ve oklavaları tek tek alabileceğiniz gibi set olarak da bulabilirsiniz. Merdane oklava seti farklı malzemelerden oluşur. Bazı setlerin içinde aynı renklerden oluşan merdane, çırpıcı, spatula ve fırın eldiveni bulunur. Bu setler çoğunlukla silikon malzemeden üretilir. Bazı setler ise ahşaptan yapılır ve içinde oklava, merdane ve hamur çevirici yer alır. Merdane modelleri arasında dilimleme özelliği bulunan ürünler de vardır. Mantı ya da kurabiye yaparken bu ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Kullanışlı Merdane Oklava Fiyatları

Merdane oklava fiyatları malzeme yapısına göre değişiklik gösterir. Paslanmaz çelikten yapılan merdaneler ve ahşap oklavalar en uzun ömürlü ürünler arasında yer alır. Silikon modellerinde kullanımı ve temizliği oldukça kolaydır. Kullanışlı ve uzun ömürlü merdane oklava setlerine indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Birbirinden kaliteli merdane oklava çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden online satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.