Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Mesajınızı Çiçeklerle İletin

Çiçeksepeti’nin konuşan çiçekleri ile tanışmaya hazır mısınız? Evet bu çiçekler konuşuyor. Kimi zaman aşka geliyor “Seni Seviyorum” diyor, kimi zaman hatasını anlayıp “Özür Dilerim” diyor, kimi zaman da hasta olan sevdiklerinize “Geçmiş Olsun” diyor. en güzel ve içten duygularınızı ifade edebilmek için size destek oluyor. Ancak konuşmak dediğimiz zaman aklınıza çok da fantastik şeyler gelmesin. Bu çiçekler, sizin için taşıdığı manayı üzerlerinde de yansıtıyor. Sevdiklerimize çiçek gönderme sebeplerimiz değişir. Doğum günleri, yıldönümleri, yeni iş veya terfi tebriği gibi bir çok sebeple sevdiklerimizin yüzünü güldürecek çiçekler yollarız. Çiçek gönderme sebeplerimiz her seferinde değişiyorsa çiçeklerimizin mesajları da farklı olmalı dedik ve sizler için “Mesajlı Çiçekler” hazırladık.

Çiçeklerin anlamları birbirlerinden farklı olduğu için sevdiklerimize çoğu zaman anlamlarını dikkate alarak çiçek yollarız. Ancak herkes her çiçeği sevmeyebilir ya da en seçtiği çiçek açık ara diğerlerinden daha fazla yüzünü gülümsetiyor olabilir. Bu sebeple çiçeklerin anlamlarına takılmadan; mesajlarını önemseyerek çiçekler gönderebilirsiniz. Çiçek Sepeti’nin Mesajlı Çiçekler kategorisi içerisinde doğum günü, yıldönümü, yeni iş, yeni bebek, seni seviyorum ve geçmiş olsun temalı vazolar içerisine hazırlanmış Çiçeksepeti Aranjmanları hazırlandı. Klasik aranjmanların haricinde çeşitli mevsim çiçekleri ile de sıklıkla güncellenen ürün çeşitleri eklendi. Üstelik sadece vazo da değil, saksı çiçekleri üzerinde de dilediğiniz mesajı sevdiklerinize gönderebiliyorsunuz.

Bu mesajlı vazo veya saksılar, dilediğiniz çiçekler ile donatılmış halde ve üzerine dilediğiniz mesaj eklenebilir şekilde tamamen sizin tercihinize bırakılmış durumda. Üstelik hazır şablonlardan birini kullanmak istemiyorsanız kendi mesajınızı kendiniz de saksı üzerine yazabilir, hatta kendi tasarladığınız bir görseli veya fotoğrafı da saksı üzerine mesajınızla birlikte ilave ettirebilirsiniz. Çiçeksepeti’nin tamamen sizin isteklerinize göre hazırladığı mesajlı çiçeklerine bu sayfa üzerinden dakikalar içinde sipariş vererek sahip olabilir ve sevdiklerinize özel sürprizinizi yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak tasarlanan çeşitli mesajlı çiçek de bu sayfa içerisinde sizlere sunuluyor. Sevdiklerinize ne kadar özel olduklarını hissettirebilecek bu kişiye özel mesajlı çiçekler ile, onun için unutulmaz bir sürprizin mimarı olabilirsiniz.