Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mesane Pedi

Hayatınızda gerçekleşen bazı özel durumlar, idrar yapma rutininizi değiştirebilir. Kaslarınızın doğru çalışmadığı durumlarda, idrar kaçırma ve idrar tutamama durumları meydana gelebilir. Hemen her yaş grubunda meydana gelen bu rahatsızlık için günümüzde hayat kurtarıcı birçok ürün bulunuyor. Mesane pedi de bunlardan en konforlu ve en sağlıklı olanı. Genel olarak ilerleyen yaş dönemlerinde daha sıklıkla görülen bu rahatsızlık, sadece yaşa bağlı değil yaşanılan sağlık durumuna göre de değişkenlik gösterir. Ameliyat olmak, doğum yapmak gibi birçok etken, idrar kaçırma ya da idrar tutamama probleminin kaynağı olabilir. Önemli olan, etkili çözümlerle günlük hayatta kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktır. Kadın veya erkek, genç ya da yaşlı fark etmeksizin herkesin kullandığı mesane pedi çeşitleri ÇiçekSepeti’nde sizi bekliyor! ÇiçekSepeti’nde birbirinden farklı markaların mesane pedi ürünlerini bulabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Mesane Pedi Nedir?

Mesane pedi; böbreklerden gelen idrarın toplandığı kesenin adıdır. Peki mesane pedi nedir? Mesane pedi ise, idrar kontrolüne sahip olamayan kişilerin kullandığı ve emici tanecikleri sayesinde sıvıyı içinde hapseden özel bir bezdir. Bu bezin kullanımı dönemsel ya da sürekli olabilir. Asıl önemli olan ne kadar süre kullandığınız değil, sağladığı konfordur. Kadınların ve erkeklerin anatomisine uygun olarak tasarlanan bu özel bez, ayrıca kokuyu da dışarı vermez ve büyük bir konfor sağlar. Bu özelliği ile mesane pedleri günümüzde en çok tercih edilen medikal ürünler arasında yer alır. Çünkü idrar kaçırma problemi yaşayan kişilerin sosyal hayatlarında rahat olmalarını sağlar ve onların vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Size en uygun mesane pedi çeşidini ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve sipariş edebilirsiniz.

Mesane Pedi Ne İşe Yarar?

Mesane pedi, genel olarak idrar kaçırma problemi yaşayan kişiler tarafından kullanılan ve asıl görevi idrarı hapsetmek olan inovatif bir üründür. Mesane pedi ne işe yarar? dediğinizi duyar gibiyiz. Tıpkı bebek bezlerinde olduğu gibi içerisinde bulunan tanecikler sıvıyı hızlı bir şekilde emer ve dışarı çıkmasını, taşmasını önler. Bu sayede maksimum konfor ve güven sunar. Ayrıca özel yapıları sayesinde oluşabilecek tahrişin de önüne geçen idrar pedi, kişilerin rahat hareket etmesini de sağlar ve hareketlerini kısıtlamaz. Mesane pedi kadın kullanıcılar tarafından yıllardır kullanılsa da, erkek pedi seçeneklerinin artmasıyla erkekler tarafından da sıklıkla kullanılmaya başlandı. Erkek mesane pedi çeşitleri de tıpkı kadınlar da olduğu gibi kişinin konforlu olmasını sağlayan özel taneciklerden oluşuyor. Kadınlar ve erkekler için tasarlanan idrar kaçırma pedi, farklı boyutlarda ve adetlerde satılıyor. Çünkü bu ürünün kullanımı bazen dönemsel olabiliyor. Siz de ÇiçekSepeti’nde ihtiyacınıza yönelik idrar pedi ürünlerinden birini satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Mesane Pedi Seçenekleri ÇiçekSepeti’nde!

Mesane pedi üreten birçok marka bulunuyor. Her markanın vaadi farklı olsa da, temel amaç idrar kaçırma problemi yaşayan kişilerin kullanabilecekleri yüksek koruma ve kalite sunan bir ped üretmek oluyor. Tekli, 10’lu, 20’li gibi birçok farklı sayıda satılan bu ürünler, bedenlere uygun olarak da tasarlanıyor. Böylece her bedene uyum sağlıyor ve gerçek performansı da ortaya çıkıyor. Hem erkeklerin hem de kadınların güvenle kullanabileceği mesane pedi fiyatları, ÇiçekSepeti’nde uygun seçenekleri ile sizi bekliyor! İsterseniz kendiniz için, isterseniz bu problemi yaşayan sevdikleriniz için bütçenize en uygun idrar kaçırma pedi çeşitleri, şimdi ÇiçekSepeti’nde! Siz de ÇiçekSepeti’nde yer alan ürünleri incelemeden ve fiyat karşılaştırması yapmadan, mesane pedi almayın deriz!