İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Metal Tablo

Dekorasyonda farklı parçalar kullanmayı sevenler için özel olarak üretilen metal tablo modelleri duvarlara renk katar. Çeşitli motiflerin uygulandığı metal tablo çeşitlerini evde ya da ofiste kullanabilirsiniz. Kimi kafe ve restoranlarda da görebileceğiniz metal tablolardan balkon dekorasyonunda da yararlanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerle üretilen bu objeler uzun ömürlü yapılarıyla dikkat çeker. Şık tasarımlı metal tabloları ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Tasarımıyla Göz Dolduran Metal Tablo Modelleri

Metal tablolar lazer kesim ile üretilir. Hayalinizdeki her türlü figür ve objeyi metal bir tablo modeli olarak bulabilirsiniz. Taraftarı olduğunu futbol takımının amblemini, sevdiğiniz bir çiçeği, memleketinizin plakasını, geometrik desenleri ya da sevdiğiniz bir filmi çağrıştıran objeleri tablo haline getirerek duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. Metal tablo modelleri istediğiniz her ölçüde olabilir. Büyük tasarımlı bir metal tabloyu salonunuzda oturma grubunun arkasındaki geniş duvara yerleştirebilirsiniz. Yatak odaları için daha minimal kesimli modelleri tercih edebilirsiniz. Yemek odası ve mutfak için de çeşitli tasarımlar bulabilirsiniz. Kişiliğiniz ve zevklerinizi yansıtan panolarla yaşam alanlarınızı hareketlendirebilirsiniz.

Yaşam Alanlarını Renklendiren Metal Tablolar

Metal tabloların sade ve zarif görünümünden faydalanarak evinizin ya da ofisinizin duvarlarını bir sanat galerisine dönüştürebilirsiniz. Görenleri hayran bırakacağınız ortamlar yaratırken tarzınızla uyumlu tabloları tercih edebilirsiniz. Özel tasarım metal tablolar üç boyutlu görünümleriyle kendinizi farklı bir dünyada hissetmenizi sağlar. Dinamik ve hoş bir yaşam alanı oluştururken metal periyodik tablo çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Aslan, kuş tüyü, yaprak, gitar, motosiklet gibi şekilleri olan metal tabloları tek ya da setler halinde alabilirsiniz. Metal çiçekli tablo modellerini 3’lü set halinde alarak düzenli biçimde duvarınıza sabitleyebilirsiniz. Metal tablo, plaka ve panoları birlikte kullanarak dekorasyonda bütünlük sağlayabilirsiniz. Metal tablo çeşitlerini sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Metal Tablo Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Kaliteli malzemelerden yapılan metal tablolar için montaja vakit harcamanıza gerek yoktur. Küçük bir vida ya da çift taraflı bantlarla duvara sabitleyeceğiniz bu ürünleri uzun süre keyifle kullanabilirsiniz. Metal tablo fiyatları ürünün tasarım detaylarına göre farklılaşır. Şık tasarımlı, kaliteli ve uygun fiyatlı metal tablo çeşitlerini ÇiçekSepeti’nden satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.