İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Sevdiklerinizi Mutlu Eden Mis Kokulu Mevsim Çiçekleri

Mevsimin en taze çiçekleri kullanılarak hazırlanan rengarenk ve mis kokulu çiçek aranjmanları ile sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz her an ÇiçekSepeti yanınızda! Gününe mutluluk katmak istediğiniz tüm sevdiklerinize özel sipariş verebileceğiniz yüzlerce çiçek aranjmanı alternatifi için ÇiçekSepeti’nin Mevsim Çiçekleri koleksiyonunu inceleyebilir, dilediğiniz her an onların yüzlerinde kocaman gülümsemeler yaratacak çiçekler gönderebilirsiniz.

Rengarenk Çiçeklerin Enerjisini Sevdiklerinizle Paylaşın.

Dört mevsimin en dinamik enerjisini bünyesinde barındıran rengarenk mevsim çiçekleri ile tüm duygularınızı yansıtmak son derece kolay. ÇiçekSepeti’nin Mevsim Çiçekleri koleksiyonunda seramik saksılar veya cam vazolar içerisinde tasarlanan çeşitli çiçek aranjmanları, özel çiçek kutuları içerisinde hazırlanan mevsim çiçekleri çeşitleri, özel tasarım dekoratif saksılar içerisinde hayat bulan rengarenk çiçek kombinasyonları en samimi halleri ile sevdikleriniz için hazırlanıyor. Çiçekler, etkileyici dili ile tüm duygu ve düşüncelerinizi sevdiklerinize aktarmanıza yardımcı olur.

ÇiçekSepeti’nin mevsim çiçekleri ile hazırladığı çiçek aranjmanlarından bazıları ise üzerinde doğum günü, tebrik, özür dileme veya geçmiş olsun gibi çeşitli mesajların yer aldığı sticker bulunan vazolar ile hazırlanarak, onlara iletmek istediğiniz tüm mesajları en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlıyor.

Mevsim çiçekleri ile en değerli anlarınızı daha da unutulmaz kılacak jestler hazırlayabilir, tüm sevdiklerinizi gülümsetecek çiçekleri dakikalar içerisinde bularak gönderimini planlayabilirsiniz. Sevgilinize seninle her mevsim bahar demek istediğiniz anlarda seçebileceğiniz mevsim çiçeği alternatiflerini bu sayfa içerisinde derlenmiş aranjmanlar içerisinden seçebilir, güllerin hayat bulduğu aranjmanları değerlendirebilirsiniz. En özel anları kucak dolusu bir buket ile süsleyebilir, yıldönümü veya doğum günü gibi kişiye özel günleri taçlandırmak için tercih edilebilecek çeşitli çiçek buketleri seçeneklerini yine bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü ya da Öğretmenler Günü gibi meslekleri onurlandıran günler için çeşitli çiçek tasarımlarını inceleyebilir, seçmiş olduğunuz çiçekler içerisinde yer alan mesaj kartlarına özel mesajlar yazarak duygularınızı bir de kelimeler aracılığı ile sevdiklerinize iletebilirsiniz.

Geçmiş olsun dileklerinizi ifade eden mis kokulu papatya aranjmanlarını inceleyebilir, hoş geldin ya da tebrik ederim demek istediğiniz tüm anlar için lilyumlarla hazırlanan bir buket tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizin özel anlarında, açılışlarda veya törenlerde mevsim çiçekleri ile hazırlanan ferforje seçeneklerini değerlendirebilir, mevsim çiçekleri fiyatları içerisinden hem bütçenize hem de zevkinize en uygun olan alternatifi kolayca seçebilirsiniz.

Mevsimin En Taze Çiçeklerini ÇiçekSepeti ile Keşfedin.

Her mevsimin kendine özel çiçekleri vardır. Kimisi ilk rüzgarlarla birlikte serpilir, kimisi kara kışa inat rengarenk açar çiçeklerini. Bazıları baharın sıcaklığını yansıtırken bazıları kalplerimize daima baharı yaşatır. Yazın geleceğini müjdeleyen bahar çiçeği olan frezyalar, yazın coşkusunu yansıtan ortancalar, sonbaharın ılık rüzgarlarını anımsatan kasımpatı aranjmanları ve kışın soğuğunu sıcacık gülümsemelerle değiştiren nergisler ile çok daha fazlası mevsim çiçekleri kategorisinde sizler için dönemsel olarak güncellenerek sunulur. Mevsim çiçekleri modelleri çiçeklerin türüne ve mevsimine göre değişiklik gösterir.

Rengarenk mevsim çiçekleri sipariş etmek ÇiçekSepeti ile hem pratik hem de güvenlidir. Çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak haftanın 7 günü 24 saat online olarak satın aldığınız ürünleri aynı gün teslim edilecek ya da ileri bir tarihte gönderilecek şekilde planlayabilirsiniz.

Siz de hemen şimdi ÇiçekSepeti’nin rengarenk çiçekler ile hazırladığı zengin koleksiyonunu inceleyerek seçiminizi yapabilir, tüm sevdiklerinize dilediğiniz an teslim edilecek şekilde mevsim çiçekleri gönderebilirsiniz..

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.