İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

HER GÜN AYNI
GÜN TESLİMAT
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
%100 MÜŞTERİ
MEMNUNİYETİ
Temizle

Filtrele

264 ürün bulundu.

Meyvelikler

Mutfak, gün içinde sıklıkla vakit geçirilen alanlardan biridir. Mutfakta yemek pişirmek için ya da dekoratif olarak kullanılan pek çok ürün vardır. Bu ürünler kimi zaman mutfakta geçirdiğiniz zamanı kısaltıp işinizi daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlamak için kimi zaman da dekoratif olarak tercih edilir. Birbirinden şık, modern ve kullanışlı meyvelik çeşitleri de dekoratif özellikleriyle ön plana çıkan ürünlerdendir. Sıradan tabaklara göre estetik olarak gelişmiş olan meyvelikler yemek masasında, mutfak masasında ya da mutfak tezgahında tarzınızı yansıtır.  Ayrıca tüm bu ürünleri online olarak kendiniz ya da sevdikleriniz için kolayca satın alabilirsiniz!

Meyvelik Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Hem işlevsel hem de dekoratif olarak kullanılan meyvelik çeşitleri birbirinden farklıdır. Katlı meyvelikler, ahşap meyvelikler, katlanır meyvelikler, çelik meyvelikler gibi birçok model bulunuyor. Her biri farklı özelliklere ve görünüme sahip olan meyvelikler arasından seçim yapmak için birtakım unsurlara dikkat etmek gerekir. Meyvelik çeşitleri ihtiyaçlarınız arasındaysa ve uygun fiyatlı bir meyvelik almak istiyorsanız şunlara dikkat edebilirsiniz:

  • Meyvelik seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan ilki meyveliğin malzemesidir. Ahşap, seramik, cam, porselen, mermer ve çelik gibi farklı yapıya sahip meyvelikler bulunur. Dekorasyonunuza, zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun olan meyveliği bu ürünler arasından seçebilir, mutfağınızda farklılık yaratabilirsiniz. 
  • Tabakların yapımında kullanılan malzemeler farklı olduğu gibi tabakların baskılarında da farklılıklar vardır. Düz renkteki ürünleri tercih edebileceğiniz gibi geleneksel detaylarla süslenmiş, çiçeklerle renklendirilmiş farklı tabakları da tercih edebilirsiniz. 
  • Tasarım olarak da meyvelik çeşitleri farklılık gösterir. Tek kattan oluşan bir meyvelik alabileceğiniz gibi katlı ya da katlanabilir meyvelik modellerini de tercih edebilirsiniz. Meyveliği yerleştirmek istediğiniz alanın büyüklüğüne göre meyveliğin tasarımı seçebilirsiniz. 
  • Meyvelik çeşitlerini aynı zamanda farklı ürünleri sergilemek için de kullanabilirsiniz. Örneğin bayram şekerlerini, küçük çikolataları ya da dekoratif çiçekleri meyveliğe yerleştirerek daha farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz. 
  • Meyvelik seçimi yaparken ürünün dekorasyonunuz ile uyumlu olmasına da dikkat edebilirsiniz. Böylece mutfakta, yemek masasında ya da salonda daha bütün bir estetik sağlayabilirsiniz. 
  • Meyveleri yıkadıktan sonra meyveliğe yerleştirmek seçtiğiniz meyveliğe göre dikkat edilmesi gereken bir konudur. Eğer delikli bir meyvelik tercih ettiyseniz meyveleri yıkadıktan sonra iyice kurulamanız gerekir. Aksi halde meyvelerin suları akabilir ya da ürünün altında birikebilir.

Meyvelik Çeşitleriyle Dekoratif Alanlar Oluşturun!

Ev ve ofislerde kullanılabilen meyvelikler sayesinde şık bir görüntü oluştururken aynı zamanda meyve yeme alışkanlığı da kazanabilirsiniz. Sürekli gözünüzün önünde olan meyveleri daha sık tüketerek vitamin ve mineraller ile sağlığınıza da katkıda bulunabilirsiniz. Çocukların meyve yeme alışkanlığı kazanması için de açıkta bulunan meyveler yararlı olur. Meyvelikler fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra dekorasyon için de kullanılır. Siz de meyvelik modelleri ile mutfağınızda tarzınızı yaratabilir, harika görüntülere imza atabilirsiniz!

  • Meyvelikler meyvelerin sergilenmesini ve sunulmasını sağlarken aynı zamanda dekoratif olarak da etkili ürünlerdir. 
  • Yuvarlak, oval, tepsi şeklinde ya da katlı meyvelikleri yemek masaları ve mutfaklarda dekoratif bir görüntü oluşturmak için de kullanabilirsiniz. 
  • Tekli olarak satılan meyvelik çeşitleri haricinde çoklu modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem sunumlar esnasında hem de dekorasyon olarak modern bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Meyveliklerin fiyatları ürünün boyutuna, malzemesine, katlı olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Paşabahçe, Tantitoni, Ksv gibi markaların birbirinden çeşitli ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz. Her bütçeye, zevke ve dekorasyona uygun meyvelik uygun fiyatlı meyvelik modellerini inceleyip kolayca satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.