Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Mezuniyet Hediyeleri

Mezuniyet, hayattaki dönüm noktalarından biridir. Bu dönüm noktasını çok daha özel hale getirense, böylesi özel bir günü sevdiklerinizle paylaşarak kutlamak. Dolayısıyla bu kutlamayı anlamlı ve uzun yıllar hatırlanacak bir hediyeyle taçlandırmak, neredeyse gelenekselleşti. Klasik armağanlar, zamansız hediyeler ve şık seçimler dışında, mezuniyet hediyesi seçerken şaşırtıcı ve yaratıcı seçeneklerden yana olabilirsiniz. Eğer durum böyleyse Çiçeksepeti ve ÇiçekSepeti Extra’da yüzlerce seçeneği bir arada bulabilirsiniz. İster başarınız için kendinizi ödüllendirin, isterseniz sevdiklerinizin başarısını kutlayın, kişiye özel ve anlamlı hediyeleri bulmakta hiç zorlanmayacaksınız.

Birbirinden farklı, en şık ve anlamlı ürünleri bir araya getiren mezuniyet hediyesi çeşitleri, ciceksepeti.com ve Çiçeksepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak, mezuniyet hediyeleri sayfasında listelenen ürünleri kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Mezuniyet Hediyesi Seçenekleri

Peki neler mezuniyet hediyesi olabilir? Öğrencilere alacağınız mezuniyet hediyeleri, ilkokuldan üniversiteye kadar her mezuniyet durumunda satın alınabilir. Kutlamalar ve tabii ki hediye seçenekleri de öğrencinin yaşı büyüdükçe değişir. Bu değişmeler hediye seçiminizi de etkiler. Böyle bir durumda ne hediye alınacağı giderek zorlaşabilir. Okul öncesi, anaokulu, ilkokul mezuniyet hediyesi oyuncak araba, bebek, bisiklet, paten, puzzle, kaykay, kıyafet, ayakkabı ve kitap gibi seçenekler en çok tercih edilen hediyeliklerdir. Öğrenci liseye geçecekse ya da liseden mezun olacaksa, cep telefonu, bilgisayar, tablet, saat, bileklik, kolye, genç odası, tablo, kalem ideal bir seçim olabilir. Üniversite mezuniyeti hediyesi, master ya da doktora mezuniyet hediyesi olarak daha çok iş hayatına yönelik parçalar, giyim ürünleri ya da kişiselleştirilmiş ofis ürünleri tercih edilebilir. Meslek temalı LED lambalar, kalemlik seti, saat, isimlik, kişiye özel kupa, doktor yazılı tişörtler, anahtarlık, oyuncak ambulans, şırınga, muayene kalemi, pediatrik steteskop, branşların yazılı olduğu kupalar ve masaüstü düzenleyicileri inceleyebilirsiniz. Aslında kişinin ihtiyacına ve beğenisine göre her türden ürün mezuniyet hediyesi olarak seçilebilir. Örneğin sevgiliye mezuniyet hediyesi alınacaksa kadınlar için cilt bakım setleri, kolye, bilezik, saat, ayakkabı, makyaj seti, elbise, parfüm, gözlük hediye alınabilir. Erkekler içinse kemer, anahtarlık, çakmak, forma, PlayStation, parfüm, saat, dijital oyunlar ve dekoratif arabalar beğeni toplayacak seçeneklerden olabilir.

Kişiye Özel Mezuniyet Hediyesi Alternatifleri

Takıdan saate, kemer ve kravat gibi aksesuarlardan dolma kalemlere, yastık ve çerçevelerden masa üstü düzenleyicilere, kişiye özel hediye seçenekleri, söz konusu mezuniyet hediyeleri olduğunda da öne çıkar. Siz de sevdiklerinizi mutlu edecek tasarımları, onlarla özdeşleşmiş detaylarla kişiye özel hale getirebilir, mezuniyet hediyeleri içinde asla unutulmayacak ve her kullanıldığında sizi hatırlatacak bir seçenek yaratabilirsiniz. Kişiye özel hediyelik kategorisini inceleyerek binlerce kullanışlı ve şık seçeneği hemen inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Mezuniyet Hediyesi Fiyatları

Online satış, mağazalarda ulaşamayacağınız mezuniyet hediyesi çeşitlerini tek tıkla beğeninize sunuyor. Çiçeksepeti mezuniyet hediyeleri kategorisi ise kampanya ve özel fırsatlarla çok daha cazip hale gelen ürünlerden oluşuyor. Mezuniyet hediye sayfasında listelenen bu özel ürünler, online alışverişe özel indirimlerle, Çiçeksepeti’nde! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen kategoriyi dolduran leziz ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı seçenekler ayağınıza gelsin.