İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Miamor

Birçok insan evcil hayvana sahip olduğundan onların sağlığı için kaliteli ürünler tercih etmek ister. Bu noktada Miamor üretildiği hijyenik koşulları ve hayvan sağlığına verdiği önemi nedeniyle kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanır. Kediler için özel olarak ürettiği mamalar hazımsızlık gibi sorunlar yaşatmadığı gibi lezzetiyle kedinizin beğenisini kazanabilir. ÇiçekSepeti’nden Miamor online ürünlerine göz atabilirsiniz.

Miamor Ürünleri

Miamor ürünleri farklı kategorilere ayrılır. Herkesin ihtiyacı doğrultusunda aradığını bulması için çeşitlilik gösterir. Fakat kullanıcılar tarafından sıklıkla Miamor ne demek sorusu yöneltilir. Miamor, kullanıcı memnuniyetini, hayvan sağlığını ve ürünlerin besleyiciliğini kendine vizyon belirleyen bir markadır. Üstelik evcil hayvan sahipleri tarafından sıkça tercih edilir.

  • Miamor kedi maması çeşitleri arasından her yaş grubuna uygun olan mamalar bulunur. Bunlar arasından kendinizin yaş aralığına uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mamalar içeriğinde çeşitli vitaminler barındırır. Bu sayede evcil dostunuzun karnı doyduğu gibi günden güne bağışıklık sistemi güçlenir.
  • Miamor yaş mama ve kuru mama çeşitlerini satışa sunar. Bunlardan kedinize deneterek hangi mamayı sevdiğine göre düzenli olarak alabilirsiniz.
  • Miamor kedi çorbası sindirim zorluğu çeken kediler için oldukça uygundur. Çorbanın içerisinde yer alan kemik suyu sayesinde güçsüz ve zayıf olan kedinizin direnç kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede evcil dostunuz daha enerjik, kuvvetli, bakteri ve virüslere karşı dayanıklı bir hale gelebilir.

Miamor ile Kedinizi Eğitin

Kedilerin tuvalet ve yemek eğitimi gibi çeşitli eğitimler almaları gerekebilir. Bu alışkanlıkları kazanmaları noktasında Miamor ödül maması çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ödül mamaları sayesinde sonunda alacakları ödüle odaklanarak istediğiniz davranışı gerçekleştirme eğilimleri artar. Üstelik bu doğrultuda bir süre sonra o davranışı alışkanlık haline getirerek ödüle gerek kalmadan gerçekleştirebilir.

Miamor içerik açısından zengin mamalar üretir. Vitaminleri sayesinde mamaların besleyici özellikleri kuvvetlidir. Kedinizin bağışıklığını güçlendirmede yardımcı olur ve hastalıklara karşı direnç göstermesini sağlayabilir. ÇiçekSepeti’nden Miamor’un farklı kedi mamalarına göz atarak kediniz için uygun olanını satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.