İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Microsoft ÇiçekSepeti’nde!

Bilgisayar söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen marka olan Microsoft, ABD merkezli çok uluslu teknoloji şirketidir. Hemen hepimizin kullandığı bilgisayar yazılımları, elektronik cihazlar, kişisel bilgisayarlar ve bilişim hizmetleri geliştirir, üretir, lisanslar ve satar.

Sanal hayatınızı, işinizi, hobilerinizi ve çok daha fazlasını kolaylaştıracak pratik ürünleriyle Microsoft, ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da!

Pratik Microsoft Ürünleriyle Verimliliğinizi Artırın

Evde ya da işte, vazgeçilmezlerimiz haline gelen ve Windows üzerinde çalışan Microsoft Office programları hayatın her aşamasında kullanıcılara yeni çözümler getiriyor. Bir paket olan Office içeriğinde isteğe bağlı olarak Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Access, Publisher gibi birçok profesyonel ve güncel yazılım bulunuyor. Bu kullanışlı programlara ek olarak Windows, Skype, OneDrive gibi yazılımları kullanıcıların beğenisine sunarken .NET, Visual Studio, Windows Server gibi profesyonel programlarla bilgi teknolojileri geliştiricilerine çalışma alanı sağlıyor. Bir kullanıcının gündelik tüm ihtiyaçlarını baz alarak tasarladığı ürünleriyle Microsoft, nerede olursanız olun verimliliğinizi artırmayı hedefliyor. Ev ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen Windows’un kolay ve pratik kullanım avantajı alışkanlıklarla birleşerek vazgeçilmez bir hal alır. Windows kullanıcıları, cep telefonu, tablet veya bilgisayar gibi tüm cihazlarda satın aldığı programları çalıştırabilme imkanına sahiptir. Böylece pratikliğe mobilitite ekleyen yazılımlar sayesinde tüm kullanıcılar farklı cihazlarda işine bıraktığı yerden devam edebilir.

Kullanışlı ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen yazılımlara ek olarak Windows’un bilgisayar kullanıcıları için geliştirdiği fare ve klavyeler sağlam yapısı ile uzun süre kullanım vadediyor. Son teknoloji özelliklerle donatılan bilgisayar donanımları, kalitesi ve modern görünümü ile başarıyı elden bırakmıyor. Ayrıca Microsoft, oyun severlerin gözdesi haline gelen Xbox konsolu, kontrol kolu ve oyun çeşitleriyle de oyun sahasını da boş bırakmıyor. XBox Oyunları ve teknolojik aksesuarlar gibi birçok farklı ürünleriyle geniş bir kitleye hitap eden marka ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve web sitesinde sizleri bekliyor!

Siz de tüm Microsoft ürünlerine online alışverişe özel indirimlerle sahip olmak için hemen alışverişinize başlayın!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.