Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

Midyat Gümüş Dünyası Çiçek Sepeti'nde!

Midyat Gümüş Dünyası, birinden şık takı koleksiyonu ile stiline özen gösteren kadınların dikkatini çekiyor. Her zevke hitap eden küpeler, kolyeler ve yüzükler, kombinlerinizi kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Midyat Gümüş Dünyası yüzük modellerinde renkli taşlar kullanılıyor. Amatist ya da safir taşlı tasarımlar mavinin asaletini taşıyor. Firuze taşlı yüzükler mavinin en canlı tonlarından birini kombinlere taşıyor. Pembe ya da mor taşlı yüzük tasarımları, romantik bir stil sunuyor. Kırmızı taşlı ya da zultanit taşlı yüzükler, iddialı bir tarz oluşturuyor. Sadelikten hoşlanan kadınlar siyah veya beyaz taşlı yüzükleri sıklıkla tercih ediyor. Gümüş ya da rose renklerde tasarlanan takılar tercih alanınızı genişletiyor.

Stilinizi Vurgulayan Midyat Gümüş Dünyası Setler

Midyat Gümüş Dünyası set modelleri de farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Üçlü set olarak tasarlanan takılar, özel günlerde, kutlamalarda ya da şık organizasyonlarda tarzınıza vurgu yapıyor. Yüzük, küpe ve kolyeden oluşan setler ışıltılı bir tarz sunuyor. Çiçek formunda tasarlanan siyah taşlı markazit gümüş set, her renge mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor. Zarif tasarımı abiye elbiselerle ya da ipek bluzlarla kullanabilirsiniz. Kırmızı, turuncu, yeşil gibi canlı renklerin hakim olduğu kombinleri siyah taşlı markazit gümüş setle dengeleyebilirsiniz. Çiçek formunda amatist taşlı markazit setler de sıklıkla tercih ediliyor. Amatist taşın asil mavi rengini zarif stille bir araya getiren setler ile siyah, gri ya da füme gibi nötr renk abiye elbiseleri tamamlayabilirsiniz. Yeşil, kırmızı ya da safir taşlı markazit setler de en beğenilen modeller arasında yer alıyor. Midyat Gümüş Dünyası tarafından sunulan tasarımlar arasında renkli taşlı setler dışında beyaz taşlı modeller de bulabilirsiniz. Yuvarlak model veya damla formdaki beyaz taşlı üçlü zirkon setler bulunduğunuz her ortamda zerafetinizi öne çıkarıyor.

Midyat Gümüş Dünyası ürünleri farklı model ve renkleri ile dikkat çekiyor. Tek ya da set olarak tasarlanan takıların fiyatları, ürünün özelliklerine göre değişiklik gösterebiliyor. Siz de Midyat Gümüş Dünyası kampanyalarını inceleyerek, stilinizi tamamlayacak takı ya da takı setini avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Midyat Gümüş Dünyası takı modellerini ve Midyat Gümüş Dünyası üçlü setleri ÇiçekSepeti üzerinden tek tıkla online sipariş edebilirsiniz.