İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Teknoloji Devi Miele Ürünlerini Keşfedin

1899 yılından bu yana teknolojik üretim altyapısına yaptığı yatırımla beyaz eşya ve ev elektroniği sektörünün önde gelen markalarından biri olan Miele “daima daha iyi” mottosu ile ürünlerine değer katıyor. Yüksek performanstan ödün vermeden enerji verimliliğini ön planda tutan ünlü marka, aynı zamanda sürdürülebilir bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Üst düzey tasarım anlayışı ve kalite standartları ile Miele ürünleri aynı zamanda uzun kullanım ömürleri ile kullanıcılarında memnuniyet yaratıyor.Lüks ev aletleri üreticisi ünlü Alman markası Miele’nin fark yaratan ürünlerini en zengin çeşitliliğiyle ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz!

Miele Elektrikli Süpürgeler ve Bileşenleri

Miele elektrikli süpürge modelleri, kullanım stilleri ve ihtiyaçlarına göre oldukça geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dikey modellerden toz torbalı ve torbasız modellere, robot süpürgelerden şarjlı el süpürgelerine kadar tüm serileri ÇiçekSepeti’nde bulabilir ve teknik özelliklerini tercihleriniz doğrultusunda karşılaştırabilirsiniz. Birbirinden farklı teknik özelliklere sahip Miele elektrik süpürgelerinin en önemli ortak özelliğiyse yenilenen ve tazelenen bir yaşam alanı vadetmesi!

Miele’nin yüzey ve hava temizliğindeki uzmanlığını aktardığı Miele marka toz torbaları da süpürgeler ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Tüm modeller için özelleştirilen toz torbaları, yüksek performansla emilen toz ve kirin yaşam alanına yeniden salınmasını engelliyor ve kusursuz temizlik sağlıyor. Ayrıca süpürge aparatları, teleskopik borular ve emici başlıklar da uyumlu olduğu modeller ile birlikte bulunuyor.

Çocuklar için Miele Ürünleri

Miele, yetişkinlerin yaşamını kolaylaştırdığı ve konfor sağladığı kadar çocukların da hayatına dokunuyor. Minyatür çamaşır ve bulaşık makineleri, süpürgeler ve küçük ev aletleri çeşitleri ile çocuklar keyifle öğreniyor. Soyut düşünme becerisi geliştirirken bir yandan da paylaşmayı ve sorumluluk almayı deneyimliyorlar. Gerçeğe çok yakın bir süpürge uğultusu ve emiş gücü sayesinde çocuklar rol yaparak öğreniyor böylelikle hem sizinle kaliteli zaman geçirmeleri hem de oyun oynamaları mümkün oluyor. Yine Miele tarafından minikler için özenle tasarlanan mutfak setleri de çocukların yaratıcı olmasını sağlıyor, onların uzun ve neşeli saatler geçirmelerine yardımcı oluyor!

Tüm kullanıcılarına değer yaratan Miele, geniş ürün yelpazesi ile her ihtiyaca hitap ediyor. Siz de Miele ürünlerine ÇiçekSepeti güvencesi ile kolaylıkla ulaşabilir, ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilir ve tek dokunuş ile satın alabilirsiniz!

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.