Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mikasa Çiçeksepeti’nde!

Mikasa, ürettiği futbol ve voleybol topları ile birçok tüketicinin ilgi odağıdır. Ürettiği toplar, sağlam yapıları sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilme özelliğine sahiptir. Mikasa ürünleri, aerodinamik teknolojisi ile özel şekilde üretilir. Dış yüzeyinde poliüretan deri kullanılan Mikasa ürünleri, lateks iç astara sahiptir. Hem kapalı hem açık alanlarda kullanım için uygun olan toplar, federasyon tarafından onaylıdır. Marka tarafından üretilen toplar, her yaştan sporcu tarafından rahatlıkla kullanılabilir. Sarı ve mavi renklerinin ağırlıkta olduğu Mikasa ürünleri, birçok voleybol ve futbol liginde ile olimpiyatlarda sıklıkla tercih edilir. Kolay patlamaması ile bilinen Mikasa topları, oldukça hafif yapısı ile de sporseverlerin dikkatini çeker. Üstelik birçok voleybol ve futbol takımı; Mikasa tarafından üretilen topları hem takım antrenmanlarında hem de bireysel antrenmanlarda kullanır. Mikrofiber koruması ile dikkat çeken indirimli Mikasa ürünleri, çevre dostu bir teknoloji ile üretilir. Kullanıcılardan tam not alan Mikasa ürünleri hem günlük kullanım hem de profesyonel kullanım için son derece uygundur. Üstelik dengeli yapısı ile bilinen toplar, en iyi voleybol ve futbol oynama deneyimini sporculara sunar.

Sağlam Yapısıyla Mikasa Ürünleri

Sporcular tarafından her zaman merak edilen yeni sezon Mikasa ürünleri, kullanılan deri malzeme ve üretim teknolojisi sayesinde sıklıkla tercih edilir. Üstelik son derece kolay temizlenebilen Mikasa ürünleri ile saha içerisindeki sakatlıklar da en aza indirilebilir. Ayrıca patlayan toplar da çok kolay bir şekilde tamir edilebilir. Şık tasarımı ile dikkat çeken Mikasa ürünleri, şişirilmeden önce vazelin ile kayganlaştırılmalıdır. Plaj voleybolunda da kullanılabilen Mikasa ürünleri, birçok farklı zeminde güvenle kullanılabilir.

Mikasa ürünleri; liselerde, spor okullarında, üniversitelerde ve daha birçok kurumda sıklıkla tercih edilir. Sentetik deri malzemenin sıkça kullanıldığı uygun fiyatlı Mikasa ürünleri, insan sağlığına zararı olmayan alerjiye neden olmayan malzemelerden üretilir. Markanın satışa sunduğu ürünlerin özellikleri ve fiyatları, kategorisine göre değişiklik gösterebilir. Mikasa ürünleri, hem erkek hem de kadın voleybolunda rahatlıkla tercih edilebilir. Kalitesi ve uzun ömürlü ürünleri ile dikkat çeken Mikasa fiyatları ile de tüketicilerin yüzünü güldüren bir markadır. Kampanyalı ve outlet Mikasa ürünlerini, Çiçeksepeti üzerinden satın alabilirsiniz.