İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Minderler

Minderler konforlu bir yaşam alanı elde etmeye yardımcı olan aksesuarlar arasında. Dekorasyon tarzınıza ve ihtiyaçlarınıza göre çok sayıda minder modeli mevcut. Minderler ile rahat bir çalışma alanı elde edebileceğiniz gibi şık bir çocuk odası da dekore edebilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde yaşam alanınızın farklı bölümleri için geniş tasarım çeşitliliğine sahip minder tasarımlarını bulabilirsiniz. Farklı yaş gruplarının ihtiyaçlarına hitap eden minderlerle dekorasyonunu taçlandırmak çok kolay.

Çalışma Alanını Konforlu Hale Getirin

Uzun çalışma saatleri vücudunuzda stres ve yorgunluk etkileri görülmesine neden olabilir. Bu belirtiler çalışma veriminizi de azaltır. Ergonomik minder çeşitlerinden yararlanarak konforlu bir bel ve sırt desteğine sahip olabilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınızı rahat bir pozisyonda keyifle sürdürmeniz mümkün hale gelir. Çalışma koltuğunuzla kolaylıkla entegre olabilen ısıtıcı minderler yardımıyla en soğuk günlerde bile konforla çalışmaya devam edilebilir. Isıtıcı minder seçenekleri koltuklar için de kullanılabilir. İhtiyacınıza uygun ısı ayarını yaparak minderinizden maksimum verim alabilirsiniz.

Neşeli ve Canlı Bir Yaşam Alanı Tasarlayın

Tavana asılabilen salıncaklı minderler eğlenceli ve konforlu bir yaşam alanı tasarlamanıza yardımcı olur. Davul salıncak çeşitleri balkon, teras ve bahçe gibi mekanlarda da oldukça pratik çözümler sunuyor. Sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken şık ve sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz. Country ve salaş dekorasyon stillerini tercih ediyorsanız salıncaklı minderler hoş bir dekoratif tamamlayıcı olabilir. Bu tasarımlar modern ve yenilikçi dekorasyon tarzlarıyla da kolaylıkla bütünleşir. Çıkarılabilen minder kılıflarını pratik bir şekilde yıkayarak temizlemeniz mümkün. Çıkarılamayan kılıfları nemli bir bez yardımıyla temizleyebilirsiniz.

Çocuk Odasını Renklendirin

Çocuk odası ve kreş gibi mekanlar için rengarenk minder modelleri size ilham verebilir. Çeşitli hayvan figürlerinden oluşan oturma minderleri çocukların keyifle vakit geçirmesini ve güvenli bir şekilde oyun oynamasını sağlar. Çocuğunuzun sevdiği figürleri tercih ederek hayal gücü gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Oturma minderleri dışında çocuklar için üretilmiş ergonomik puflardan da yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzun yaş grubuna uygun minderler tercih ederek rahat ve konforlu bir alan tasarlamanız mümkün. Çocuk odası ya da kreş dekorasyonu için mekanın stiline uygun temalarda minder seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Böylece mekanın dekorasyon tarzı etkili bir şekilde vurgulanarak bütünleşmiş ve şık bir yaşam alanı oluşturulabilir.

Konforlu Köşelere Sahip Olmak Çok Kolay

Dinlenmek ve hobilerinizle ilgilenmek için yaşam alanınızın bazı köşelerinde konforlu bölümler oluşturmayı deneyebilirsiniz. Dekoratif minder çeşitlerini yatak odası, salon ve antre gibi farklı mekanlarda kullanabilirsiniz. Salaş dekorasyon stillerinde püskül ve dantel detaylı minder kılıfları hoş bir tamamlayıcı dokunuştur. Modern stiller için açık pastel tonlardan ilham alabilirsiniz. Yaşam alanınızda sanatsal dokunuşlar yapmak istiyorsanız sanat eserlerini yansıtan rengarenk figürlü minderler kullanılabilir. Geleneksel mekanlarda işleme ayrıntılarından oluşan desenler ile dekorasyon stilinizi göz alıcı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Yumuşak renk geçişleri sunan desenler minimal yaşam alanları için ideal. Geometrik detaylar da bu stilin etkili bir tamamlayıcısı olabilir. Minderlerin tasarımına uygun sehpa modelleri ile konfor köşenizi daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Su geçirmez kılıflı tasarımları teras, bahçe ve balkon gibi alanlarda kullanarak konforlu bir dokunuş yaratılabilir.

Dekorasyon Stilinizi Vurgulayın

Koltuk ve sandalye gibi mobilyalarınızı süslemek için kişisel zevklerinize hitap eden estetik minderlerden yararlanabilirsiniz. Bu dekoratif aksesuarlar görsel şıklığın yanı sıra rahat bir ortam oluşturmanızı da kolaylaştırır. Dekoratif minderler sayesinde küçük dokunuşlar ile mekanın stili etkili bir şekilde vurgulanır. Her dekorasyon stilini tamamlayan konforlu minder seçenekleri ÇiçekSepeti’nde. Beğendiğiniz minder modelini uygun fiyat avantajlarından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.