Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mindivan ÇiçekSepeti'nde!

Mindivan markası, Beyazlar Group bünyesinde 20 yılı aşkındır Türkiye'de bitkisel ürünler alanında üretim yapıyor. Zengin ürün gamı ile birlikte bitkisel ürünler ve kozmetik ürünler olmak üzere iki ayrı üretim tesisine sahip marka, kendi bünyesinde bulunan mikrobiyoloji laboratuvarında yaptığı analizlerle, yüksek teknoloji ve nitelikli çalışanlarıyla üretim yapıyor.

Tüm Mindivan ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Misyonu Doğadan Gelen Mindivan Ürünleri

Bitkisel ürünler ve kozmetik ürünler alanında iki farklı üretim tesisini sahip olan Mindivan, tüm ürünleri kendi laboratuvarlarında test ederek, son teknoloji cihazlar ile Ar-Ge çalışmalarına devam ediyor. Misyonu doğadan gelen bitkisel ürünleri herhangi bir katkı maddesi içermeyen şekillerde üreterek sizlere sunmak için çalışıyor. Sürekli Ar-Ge çalışmalarıyla yeni, izlenebilirliği yüksek ve en iyi ürünlerle hizmet vermeyi kendine prensip olarak seçen marka, Asya'dan Avrupa'ya dünyanın birçok ülkesine ihracat da yapıyor.

Mindivan, doğal ve sürekli geliştirilen özel formüllü içerikleri kadar, geniş ürün yelpazesi ile de dikkat çekiyor. Formuna dikkat edenler için üretilen ürünlerden gıda takviyelerine, doğal yağ ve sabunlardan bitki çaylarına bitkilerin gücünü sırtına alan çeşit çeşit Mindivan ürünü bulunuyor. Yalnızca bitkilerin değil, mucizevi arıların sihrini de barındıran arı ürünleri, tüm kozmetik ve doğal ürünlere eşlik ediyor.

Özel kampanyalar, ÇiçekSepeti'ne özel indirimler ve kolay ödeme koşullarından yararlanmak için web sitemiz ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz. Evinizin konforunu terk etmeden alışverişinizi tamamlamak ve online alışverişe özel kampanyalardan yararlanmak için ÇiçekSepeti'ni sosyal medya platformlarından takip etmeyi ve mobil uygulama bildirimlerini aktif hale getirmeyi unutmayın. Daha fazlası ve siparişinizi kapınızın önüne teslim edilecek şekilde oluşturmak için hemen ÇiçekSepeti'ni ziyaret edebilirsiniz!