Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Mini Orkide

Kendisi küçük ama verdiği mutluluk çok büyük olan bir hediyeyle sevdiklerinizi şımartmak mı istiyorsunuz? O halde sizin için en ideal seçim mini orkide! Eş, dost, sevgili, iş arkadaşı, anne, baba, kardeş fark etmez; mini orkideler herkesi gülümsetmeye yeter. İster doğum günü hediyesi, ister yeni iş hediyesi, ister evlilik yıl dönümü hediyesi veya sevgililer günü, anneler günü, babalar günü hediyesi olsun; her özel gün için çeşit çeşit mini orkide en uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde!

Her Zaman, Her Yerde, Mini Orkide

Orkidenin kendine özgü büyüleyici güzelliği ve zarafetini minicik bir saksıya sığdıran bu harika çiçek, aynı zamanda her yere sığabilme özelliğiyle de cazip bir seçenek. Mini orkideler, yer sorunu yaşatmadan her ortamı renklendirebilir. Ofisteki masanızın bir köşesine yerleştirip, günün yoğun temposunda onun sevimli duruşuna, güzel bedenine bakıp gülümseyebilirsiniz. Ya da evinizin salonundaki vitrinde biblolarınıza eşlik edebilir. Dilerseniz seyahatlerinizde size yol arkadaşı olur ve gittiğiniz her yere sizinle gelebilir. Küçük bedeni ve sevimli duruşu ile hem hayatınızı hem de gününüzü güzelleştirerek, upuzun bir dostluğa imzasını atabilir.

Çok Amaçlı Hediye: Mini Orkide!

Mini orkideler, basit ama anlamlı bir hediye olmalarıyla gönülleri fetheder. Anlamları kime verdiğinize göre değişir ve bu yönleriyle her özel güne uygundurlar. Bir mini orkide, annenize verdiğinizde sevgiyi ifade ederken; sevgilinize hediye ettiğinizde aşkın en tatlı simgesine dönüşür. Kimi zaman kardeşliğin, kimi zaman dostluğun, kimi zaman sevdiklerinize duyduğunuz derin bağın temsilcisidir. Çocuğunuzun doğum gününde ona hem kendisi gibi küçük bir arkadaş vermek hem de sorumluluk duygusu aşılamak için en iyi tercih olabilir. Birinden özür dilemeniz gerektiğinde, mini orkidelerin reddedilemez şirinliklerinden faydalanabilirsiniz. Bir arkadaşınız yeni bir işe başladığında, ona şans dilemenin en sevimli yolu bir mini orkide olabilir. Birinin doğum gününde, onun varlığını kutlamak ve hayatınızdaki yerini anlatmak için son derece uygun bir hediyedir. Kendinize bir güzellik yapmak istediğinizde, anlamlı ve zarif bir hediye vermek istediğinizde sevimli ve güzel orkideler yine en güzel çözümdür. 

Her Tarza Göre Saksı Seçenekleriyle, Mini Orkide!

ÇiçekSepeti birbirinden güzel mini orkidelerini size çok özel ve özgün saksılarda sunuyor. Siyahından beyazına, alından moruna, bejinden turkuazına, ahşabından camına, taşından seramiğine, gümüşünden bronzuna, geometrik şekillisinden dünya tasarımlısına mini mini saksılar, görenleri çiçekleri kadar mest ediyor. Tasarımlarıyla da cezbeden bu saksılarla sevdiklerinize çifte hediye keyfi yaşatabilirsiniz. Mini orkidenizi Frida Kahlo tasarımlı saksıda mı alırdınız, yoksa Pandora’nın kutusunda mı? Buddha tasarımlı saksıda mı, yoksa Sun Ra mı? Kaktüs bahçesinde mi, yoksa huzur bahçesinde mi? Kavanozda mı yoksa akvaryum fanusta mı? Belki oyuncak bir minibüstedir, kim bilir... Elbette bu kadarla kalmıyor, diğer bütün seçenekler ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Mini Orkide İçin, Hemen Sipariş Verin!

Orkidenin narin, şık ve zarif enerjisini ufak tefek gövdesinde tüm içtenliğiyle yansıtan mini orkideyi ÇiçekSepeti ayrıcalığı ve kolaylığı ile bulmanız  mümkün. Üstelik aynı gün içinde yapacağınız sürprizler için de ÇiçekSepeti en doğru adres. Bazen küçük şeyler çok şey ifade eder. Neler neler söyler çiçekler. Bir teşekkür, bir özür... Bir minnet, bir cennet... Bir kutlama, bir aşk hikayesi veya bir aile saadeti... Bir ‘Geçmiş olsun’ veya ‘Hayırlı olsun’ hediyesi. Hayatın bizi her geçen gün adım adım uzaklaştırdığı doğaya yazılan bir şiir belki. Şimdi minicik bir hediyeyle kocaman bir sevgiyi ifade etmenin tam vakti.

İlişkili Kategoriler: