İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Minyatür Bahçeler

Farklı platformlar, kaplar, çeşitli boy ve şekillerde saksılar içerisinde renk renk canlı ve yapay bitkilerle hazırlanan, konsepte uygun dekor ürünleri ile tamamlanan Minyatür Bahçeler, ÇiçekSepeti’nde sizler için bir araya getirildi!

Hayatın koşuşturmacası içerisinde doğaya hasret kalan sevdikleriniz için huzur veren bir konsept aranjman seçmek istediğiniz zaman en güzel çiçekler ile hazırlanan Minyatür Bahçeleri tercih edebilirsiniz. Bu mini bahçeler; farklı türlerdesukulentler, minik kaktüsler, bonsai ağaçları, orkideler, lavantalar ve daha birçok bitki ile tamamlanmış halleri ile karşınıza çıkıyor. Uzman çiçek tasarımcılarının hünerli ellerinden çıkan bu Minyatür Bahçe çeşitleri sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu etmek için oldukça farklı bir alternatif olmakla beraber, kendinizi şımartmak için de tercih edebileceğiniz hediyelerden.

Her Zevke Hitap Eden Minyatür Bahçe Modelleri

Cam, seramik, doğal taş ve daha birçok farklı platform içerisinde hazırlanan Minyatür Bahçe modelleri farklı malzemeler ve dekorlar ile özenle hazırlanıyor. Çeşitli tarzlarda dekore edilen odalara uyum sağlayarak şık bir dokunuş sağlayan Minyatür Bahçe aranjmanlarının her biri el emeği ile hazırlanıyor. Minyatür Bahçe tasarımlarında çeşitli temalar işlenebiliyor ve her bir tasarım bambaşka öyküler sunuyor.

ÇiçekSepeti’nin işinin ehli çiçek tasarımcılarının yaratıcı dünyalarını yansıtan dokunuşlar ile detaylandırdıkları, çok çeşitli duygulara hitap edebilen minyatür bahçe çeşitleri ile kimi zaman kayıp bir diyarda kendinizle baş başa hissedecek, kimi zaman en sevdiğiniz şehri bütün yeşilliği ile gözlemleyecek kimi zaman da renkler içerisinde kendinizi bulacaksınız.

ÇiçekSepeti’nin Minyatür Bahçeler koleksiyonu içerisinde özel günler için farklı senaryoların hayat bulduğu mini bahçeleri bulabilir, sevdiklerinize farklı duyguları ve düşünceleri ifade edebilecek özel tasarımlar sunabilirsiniz. Aşk konsepti, yeni iş teması, anne ve çocuk sevgisi gibi çeşitli temaların hayat bulduğu Minyatür Bahçeler, binlerce farklı modeli ile tüm sevdikleriniz için hediye olarak seçebileceğiniz çiçek tasarımlarındandır.

En şık tasarımlarla bütünleşen Minyatür Bahçeler herkese hitap eden sürpriz çeşitlerinden olmaları sebebi ile iş ilişkisi içerisinde olduğunuz ve daha resmi ilişkiler kurduğunuz kişiler için de gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz kaliteli çiçek tasarımları içerisinde yer alırlar. Canlı ve şık bir hediyeye ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz, doğa ile bütünleşmiş bu hediye ile annenize, babanıza, arkadaşlarınıza, eşinize kısacası herkese ve her zevke göre bir jest planlayabilirsiniz. ÇiçekSepeti’nde hazırlanan onlarca özel tasarım Minyatür Bahçe modeli içerisinden seçiminizi yaparak kalplerde iz bırakabilirsiniz.

Dilerseniz kişiye özel olarak detaylandırılabilen Minyatür Bahçe modelleri içerisinden seçiminizi yapabilir, sevdiklerinizin isimlerinin yazdığı, baş harfleri ile tasarlanan veya farklı mesajlarınızı ileten sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Minyatür Bahçe Fiyatları

Büyük veya küçük çeşitli boylarda hazırlanan, sade veya detaylı süslemeler ile tasarlanan, dekor ürünleri, ışıklar, heykeller, mesajlar ve daha birçok ince nokta ile tamamlanan alışılmışın çok dışında özel tasarım bir bahçe ile sevdiklerinizin doğum günlerinde, romantik günlerde, tebrik ve teşekkür etmek istediğiniz anlarda, kısacası içinizden mutlu etmek geldiği her anda bir Minyatür Bahçe tercih edebilir, sadece birkaç tık ile yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye sebep olabilirsiniz!

Şık tarzlarının ve zengin ürün yelpazesi içerisinden farklı zevklere hitap edebilen alternatifler sunmaların yanında Minyatür Bahçeler fiyatları ile de her bütçeye hitap ediyor. Minyatür Bahçe sipariş etmek istediğiniz her an ÇiçekSepeti’ni ziyaret ederek en beğendiğiniz tasarımları seçebilir, yalnızca dakikalar içerisinde siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Minyatür Bahçe gönderilirken teslim edilmesini istediğiniz günü ve saat aralığını seçebilir, istediğiniz her an hoş sürprizler planlayabilirsiniz.