İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Temizle

Filtrele

Mini Bahçeler

Sevdiklerinize mini bir bahçe hediye etmek ister misiniz? Her sabah baktıkça huzur bulacakları, gelişimini heyecanla takip edecekleri, zevklerine göre seçilmiş sade veya detaylı süslemeler ile tasarlanmış, kendilerini farklı bir diyarda hissedecekleri ve alışılmışın çok dışında özel tasarım bir bahçe... Kimi zaman iş yerindeki masalarında gülümseyen kimi zaman da evlerinin en güzel yerinde sergileyecekleri, bulundukları her ortamda gururla ve sevgiyle sunacakları adeta bir yaşam alanı...

Kulağa büyüleyici gelen bu fikir, Çiçek Sepeti ile artık çok kolay! Birbirinden farklı çiçeklerin, butik çiçeklerin hazırladığı aranjmanlarla bir araya geldiği "Minyatür Bahçeler" sayesinde herkesin kendine ait bir mini bahçesi olabilir. Hayatın koşuşturmacası içerisinde doğaya hasret kalanlara, bazen sukulentlerle, bazen minik kaktüslerle, bazen de gösterişli bonsai ağaçları ile süslenmiş, uzman çiçek tasarımcısı kişilerin hazırladıkları bu bahçeler, sevdiklerinizin özel günlerinde onları mutlu etmek için oldukça farklı bir alternatif olmakla beraber, kendinizi şımartmak için de tercih edebileceğiniz hediyelerden. Birbirinden farklı malzemeler ile detaylandırılmış, her biri içerisinde farklı hikayeler barındıran minyatür bahçeler ile kimi zaman kendinizi kayıp bir diyarda kendinizle baş başa hissedecek, kimi zaman en sevdiğiniz şehri bütün yeşilliği ile gözlemleyecek kimi zaman da renkler içerisinde kendinizi bulacaksınız. En şık tasarımlarla bütünleşen bu Minyatür Bahçeler herkese hitap eden sürpriz çeşitlerinden. İş ilişkisi içerisinde olduğunuz kişilere sunabileceğiniz şık bir hediyeye ihtiyacınız olduğunda tercih edebileceğiniz bu doğa dolu hediye aynı zamanda sevgiliniz veya eşiniz içinde romantik bir jest olabilir. Annenize, babanıza, arkadaşlarınıza kısacası herkese ve her zevke göre hazırlanmış onlarca özel tasarım bir Minyatür Bahçe, geniş ürün yelpazesi ile mutlu etmek için Çiçek Sepeti'nde mevcut!

Siz de sevdiklerinizin doğum günlerinde, yıldönümlerinizde, kısaca bütün özel günlerinde veya içinizden mutlu etmek geldiği anda bir Minyatür Bahçe tercih edebilir, sadece birkaç tık ile yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye sebep olabilirsiniz! Üstelik bu bahçelerden bazıları kişiye özel olarak detaylandırılabilen isim ekleme seçeneklerine sahipken Anneler Günü, Sevgililer Günü gibi özel günler için hazırlanan Minyatür Bahçeler de bulabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.