Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Çiçeksepeti Logo
Çiçeksepeti Logo
Filtrele
Sırala

MiraScreen ÇiçekSepeti’nde!

MiraScreen 2008 yılında kurulmuştur. MiraScreen, kullanıcılara ve ortaklarına verimli ve ekonomik akıllı bulut çözümleri sağlamayı amaçlamaktadır. Kullanıcı odaklı hizmetlerden oluşan MiraScreen, yüksek kaliteli ürünler sunar ve tüm dünyada milyonlarca müşteriye sahiptir.

MiraScreen, en kullanışlı ürünleriyle ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Sınırları Kaldıran MiraScreen Ürünleri

Bir kablosuz ve tak ve çalıştır çözüm sağlayıcısı olan MiraScreen, kullanıcıların gereksinimlerine göre basit, kullanımı kolay ve %100 şirket içi tasarım için komiteler kurar. MiraScreen, kullanıcılardan gelen geri bildirim ve önerileri çok ciddiye alır. Kullanıcıların sorularını çözmek ve tam kapsamlı hizmetleri yerine getirmek için MiraScreen, her zaman profesyonel, yüksek verimli bir müşteri hizmeti sunar. Kalitesiyle vazgeçilmeziniz olacak kablosuz görüntü ve ses aktarıcılar, akıllı telefonları hdmi ve birçok farklı kablo ile televizyon ve bilgisayara bağlayan ürünleriyle MiraScreen, hayatınızı çok daha pratik bir hale getirecek.

Çok fonksiyonel adaptörler, bilgisayar, televizyon ve telefon arasında sınırları kaldırıyor. Tüm verilerinizi dilediğiniz elektronik alette görüntülemek, çoğaltmak, kaydetmek ve dilediğiniz yerde depolamak için MiraScreen ürünlerini tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve formdaki MiraScreen ürünleri, ev elektroniklerinizle uyumlu tasarımlara sahiptir. Böylelikle adeta elektronik ürünlerinizin orijinal parçaları gibi görünürler.

MiraScreen ürünlerine ÇiçekSepeti güvencesi, kolay ödeme seçenekleri ve online alışverişe özel indirimli fiyatlarla sahip olmak için hemen alışverişinize başlayın!