Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mısır Patlatma Makineleri

Mısır patlatma makinesi, pratik kullanımı ile mısırı en az yağ ile veya hiç yağ kullanmadan dakikalar içerisinde patlatır. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bu eğlenceli atıştırmalık, kullanışlı makineler sayesinde çok kısa bir sürede yemeye hazır hale gelir. Elektronik mısır makinesi sayesinde evdeki sinema gecelerinde, doğum günü partilerinde, yılbaşı kutlamalarında ve günün her anında ne zaman canınız isterse popcorn keyfini yaşayabilirsiniz. Siz de şık görüntüsü ile mutfak tezgahlarının en güzel köşesindeki yerini alan en iyi mısır patlatma makinesi fiyatlarını ÇiçekSepeti’nde inceleyerek, ihtiyaçlarınıza ve ayıracağınız bütçeye göre seçim yapabilirsiniz.

Pratik Kullanımlarıyla Öne Çıkan Mısır Patlatma Makineleri

Keyifli hazırlama süreci ile en çok çocukların hoşuna giden mısır patlatma makineleri, onlar için bir çeşit oyun yerine geçer. Hazneye atılan mısır tanelerinin teker teker patlayıp dönüştüğünü ve çoğaldığını görmek çocuklarınız için eğlenceli olur. Mısır patlatma makinesi, kullanım bakımından da son derece pratik. Tercih ettiğiniz cihazın çalışma prensibine göre değişse de, temel olarak mısırları hazneye yerleştirmeniz, kapağını kapatarak düğmesine basıp çalıştırmanız yeterli.

Yağsız çalışan modeller, mısırı sıcak hava sirkülasyonu ile patlatır. Beslenme rutininde yağ tüketim miktarına dikkat edenler için daha az kalorili hafif bir sonuç ortaya çıkarır. Bazı modeller ise, çok az miktarda da olsa sıvı yağ ve tuz kullanımına izin verir. Aletin kullanım şekli değişse de, pratik ve fonksiyonel kullanım özelliği değişmez.

Mısır Makinesinin Fayda Sağlayan Özellikleri

Kolay ve kullanışlı yapısı ile evde, ofiste, lunaparklarda, sinema salonlarında, kafe, bar ve restoranlarda oldukça işe yarayan popcorn makinesi geniş kullanım alanları ile dikkat çeker. Çocukların, eğlencenin ve kutlamanın olduğu her yerde rastlayabileceğiniz bu cihaz, tam kıvamında lezzetli ve sıcak patlamış mısıra ulaşmak için ideal. Ürünün öne çıkan diğer özelliklerini ve faydaları ise şunlardır:

  • Mısır patlatma makinelerinin farklı güç ve kapasiteye sahip modelleri mevcut. Üründen beklentinize göre hangi seçeneğe yöneleceğinize karar verebilirsiniz.
  • Patlamış mısırı bu cihazlarda hazırlamak zaman ve enerji tasarrufu sağlar. Mısırlar ortalama 3 - 5 dakika içerisinde hazır olur. Bu sayede siz de ailenizle ve misafirlerinizle daha fazla zaman geçirebilirsiniz.
  • Bu ürün sayesinde mutfağınız dağılmaz, kirli bulaşık ortaya çıkmaz.
  • Yüzeyi yapışmaz olduğundan, ürünün temizliğini zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Mısır patlatma makineleri, ısıya dayanıklı bir gövde yapısına sahip olmasıyla güven verir.
  • Bazı modellerin kapak kısmını servis kasesi ve ölçme kabı olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca şeffaf olan bu kapak, patlama aşamasında cihazın içini görüp kontrol etmenize yardımcı olur
  • Herkesin kolayca kullanabileceği basit bir çalışma prensibine sahip olan ürün, açma-kapama düğmesi ile çalışır.

Mısır Patlatma Makinesi Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde!

Farklı tasarımlarda onlarca mısır patlatma makinesine rastlayabilirsiniz. Patlayan mısırları özel mekanizması ile direkt olarak kaseye bırakan çeşitler genellikle uzun bir yapıda olur. Şekil itibariyle daha yatay yapıda ve şeffaf kapaklı olanlar ise, patlayan mısırları koymanız için ekstra bir kap gerektirmez. Bu modellerin kapak kısımlarını kase olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca görüntüsüyle bir tavayı andıran; mısır patlatmanın yanı sıra krep, omlet ve gözleme pişirme işlemlerini de yapabilen çok amaçlı 3’ü bir arada makineler işlevsel özellikleriyle fark yaratır.

Tarz olarak nostaljik ve retro tasarıma sahip çeşitler de mevcut. Büyük popcorn makinelerinin minik versiyonları, özellikle çocukların çok hoşuna gider. Nostaljik ocak üstü mısır patlatma tenekeleri ise, tavayı andıran tasarımıyla dikkat çeker. Sevdiklerinize hediye etmek için üzerinde ‘popcorn’ yazılı dekoratif mısır kovalarına göz atabilirsiniz. Kaliteli ve ucuz mısır patlatma makinelerini keşfederek evinizin rahatlığında sipariş verip satın almak için ÇiçekSepeti her zaman yanınızda!