İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Miss Loren ÇiçekSepeti’nde!

Feyza Tekstil markası olan Miss Loren, ev giyime yeni bir soluk getiren, şık ve rahat giysilerin üreticisidir. Birbirinden farklı konseptlerde pijama ve gecelik modelleri ile ön plana çıkan Miss Loren markası ihtiyaç ve tercihlere göre ürünler tasarlamaktadır.

Evdeki rahatlığınıza şıklık katacak Miss Loren ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor!

Evdeki Rahatlığınıza Miss Loren Ürünleriyle Şıklık Katın

Hafif, rahat ve konforlu gecelik modelleri ile mükemmel bir uyku deneyimi sunan Miss Loren markasının kalitesi ve ayrıcalıkları ile kullanıcıya sunulmaktadır. Miss Loren ürünleri, cildi tahriş etmeyen özel kumaş yapısı rahat ve esnek kesim tarzı, dikiş estetiği ile son derece konforlu bir kullanım seçeneği sağlıyor. Hamileler için de ev giyimi seçiminde sunduğu geniş ürün paletiyle özgürlük tanıyan firma aynı zamanda rahat ettiren modelleri ile de tercih ediliyor.

Her mevsim için farklı kumaş dokusu ve her zevke göre farklı modelde tasarlanan ürünler annelere ekstra konfor yaşatıyor. Rahatlığınıza trend tasarımlarla farklılık katacak Miss Loren ürünleri, yalnızca ev giyimi için değil, günlük hayatta da tercih edebileceğiniz ürünleri geniş yelpazesinde bulunduruyor.

Kadınların ilk tercihlerinden biri olan Miss Loren gecelik, pijama, şort takımı, elbise ve ev takımı modelleri nefes alan hafif ve esnek dokusu ile konfor ve rahatlık sunuyor. Hemen her ÇiçekSepeti’nin sunduğu ödeme avantajları ve online alışverişe özel indirimlerle kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.