Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün

Mixup ÇiçekSepeti’nde!

Mixup, tırnaktan saça, yüz bakım ürünlerinden ayak bakım ürünlerine kadar geniş yelpazeyle karşılıyor. Mixup saçların sağlıklı ve güzel görünümünü unutmadan bakım ürünlerini kullanıcısıyla buluşturmaya devam ediyor. Saç bakımı için jöle, sprey, şekillendirici, krem olmak üzere dört farklı ürün sunuyor.

Mixup ürünleri, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor! Siz de kampanyalı fiyatlar ve kolay ödeme koşullarından yararlanarak Mixup ürünlerini kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

Bakıma Dair Her Şey Mixup

Mixup krem çeşitleri tüm vücudu dikkate alan kapsayıcı bir yelpazeye sahiptir. Mixup Argan Özlü Krem setleri, yüz, el vücut olmak üzere farklı kullanım amaçlarına hizmet ediyor. Mixup argan krem kullananlar, kullanım alanlarında dikkate değer olumlu bir gelişme farketmekteler. Farklı gramaj ve setler içeren argan yağlı kremler cildi nemlendirerek yumuşak ve ipeksi bir özellik kazandırır. Ayrıca Argan Yağı da cilt ve saç bakımında tercih edilen Mixup’ın başka bir ürünüdür.

Saça hem şekil vermek hem de şeklim muhafazasını sağlamak için kullanılan Mixup Gel-it serisi, saçta pullanmaya sebep olmadan şık bir görünümü destekliyor. Ayrıca jölenin saça uygulanma esnasında, kullanıcıya rahatsızlık verebilecek elde yapışma hissi uyandırmadan kolayca temizlenebiliyor. Mixup saç bakım yağı için sayfanın saç kremi alt başlığında bulunan, Magic Butter 12 Yağ Etkili Onarıcı Ve Yapılandırıcı Durulanmayan Saç Bakımı 250 ml, saça en iyi gelen yağların karışımını barındırıyor.

Online alışverişe özel indirimli Mixup ürünleri, ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor! Uygun fiyat fırsatlarını yakalamak için hemen ürünleri keşfedin, tek tıkla, en uygun fiyatlı Mixup ürünleri ayağınıza gelsin.