İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Aksesuarlar kıyafetlerimizi tamamlayan önemli detaylardır. Her kıyafet, uygun aksesuarlarla daha şık ve daha özenli bir imaj oluşturmamızı sağlar. 

Takı, tarih boyunca insanoğlunun hayatında çok önemli bir yere sahip olmuştur. İlk takılar deniz kabuğu, hayvan dişleri, kemik, ahşap ve taştan yapılmaktaydı. Takı, günümüzde çoğu zaman cazibe unsuru olarak kullanılsa da geçmişte önemli kişiler için tasarlanıyordu ve bu takılar, kişilerin sosyal statülerini gösteriyordu. Genellikle kadınlar tarafından tercih edildiği düşünülse de takı, erkekler tarafından da çok sevilerek kullanılır. Klasik, spor, modern, nostaljik, fantezi, tasarım takı gibi birçok farklı tarza hitap eden takı modelleri ile size geniş bir yelpazede alışveriş imkanı sunuyoruz. Sevgilinize alacağınız tektaş yüzük, hayalinizdeki bir takı seti, sizi yansıtan tasarım takılar ve aklınıza gelen, gelmeyen ne varsa, elinizin altında!

Çiçek Sepeti ÇiçekSepeti'nin takı kategorisi içerisinde çeşitli kolye, küpe, bileklik, yüzük, kol saati gibi aksesuarları, bunların yanı sıra cüzdan ve tespih çeşitlerini de bulabilirsiniz. Birçok markaya ait takı modelleri ve fiyatları için fikir sahibi olabilir, dilerseniz bütün bu aksesuarları online olarak kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz.