İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mizuno

1900’lü yıllardan bu yana spor malzemeleri alanında hizmet veren Mizuno ÇiçekSepeti ayrıcalığı ile sizlerle! Marka; futbol, voleybol, hentbol ve daha birçok spor dalında kullanılan ürünleri kullanıcılarına sunuyor. Ayakkabı ve giyim ürünlerin gösterdiği başarı ile de bir dünya markası olmayı başarıyor. Markanın ürünleri spor faaliyetlerinde rahatlıkla kullanıldığı gibi spor giyimi benimseyen kullanıcılar tarafından günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabiliyor. Rahatlık ve konfor sağlayan bir ürün yelpazesine sahip olan Mizuno’nun tüm ürünlerini ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Kaliteli Malzeme ile Teknolojik Tasarımların Buluşma Noktası

Hayatını hareketli yaşayan, sporu bir hayat felsefesi haline getirenler için Mizuno ürünleri oldukça güzel bir seçenek. Özellikle Mizuno Flex ve Shadow serileri sporseverler arasında en çok beğenilen ürünler. Her bir spor dalının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen Mizuno, bu noktada rakiplerinin oldukça önünde yer alıyor. Marka, yaptığı üretimlerde her zaman son teknolojiyi kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde her geçen gün moda trendi haline gelen yeni sezon Mizuno ürünlerini kullanıcıları ile buluşturuyor. Mizuno’nun ürünleri arasında herkesin ilgisini çeken spor giyim ve spor ayakkabı seçenekleri yer alıyor. Tasarımları ve teknolojileri sayesinde liderlik basamaklarını her zaman başarı ile tırmanıyor. Markanın ürünlerini yakından incelemek ve en uygun fiyatlı Mizuno ürünleri ile tanışmak için hemen şimdi ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilirsiniz.

Sporseverlerin Favorisi Olan Mizuno

Spor yaparken ya da günlük hayatta tercih edilebilen Mizuno spor giyim ve ayakkabı ürünleri kaliteli olmalarının yanı sıra oldukça farklı tasarımlara da sahip. Pek çok spor branşı için çalışmalarını sürdüren marka, kullanıcılarının spor yaparken en yüksek performansa sahip olmalarını hedefliyor. Mizuno kampanya dönemleri düzenleyerek kullanıcılarının bu dönemde ürünlere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olmasını sağlıyor. İndirimli Mizuno ürünleri arasından her kullanıcı kendi zevkine uygun olan ürünleri kolaylıkla seçebiliyor. Mizuno fiyatları ürünlerde kullanılan malzeme ve işçilik maliyetleri gereğince şekilleniyor. Ürünlerin bazıları belirli dönemlerde outlet Mizuno ürünleri içerisinde yer alıyor. ÇiçekSepet’i ile Mizuno’nun tüm ürünlerini yakından inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.