İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Moderna

Ürettiği çevreci ve kullanışlı evcil hayvan ürünleri sayesinde dünya çapında hayvan sahiplerinin beğenisini kazanan Moderna, Belçika’da kurulduğu günden bu yana her zaman kaliteli hizmet ve çevreci üretim anlayışını ön planda tutar. Mama kabı, kedi tuvaleti ve taşıma çantası gibi Moderna ürünleri sayesinde pratik ve keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Moderna fiyatları ürün türlerine ve özelliklerine göre değişiklik gösterir.

Tüylü Dostunuzu Mutlu Edecek Moderna Ürünleri

Sevimli dostlarınıza en az sizin kadar önem veren Moderna, ürünlerinde toksik madde içermeyen ve kolay geri dönüştürülebilir ham maddeler kullanılır. Bu sayede evcil hayvanınızın sağlığını korumaya yardımcı olurken, doğaya ve çevreye karşı bilinçli bir politika da yürütür. Verimliliği artırmak için ürünlerinde ergonomi ve işlevsel tasarım özelliklerinden de faydalanan marka saklamalı mama ve su kapları, kapalı kedi tuvaletleri ve güvenli taşıma çantaları sayesinde sizin ve evcil hayvanınızın mutlu ve keyifli bir deneyim yaşamasını sağlar. Yeni sezon ve outlet Moderna ürünleri için ÇiçekSepeti’ni tercih edebilirsiniz.

Yeni Moderna Ürünleri ÇiçekSepeti’nde!

ÇiçekSepeti’nde yer alan yeni Moderna ürünleriyle evcil hayvanınızın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Yiyecek, tuvalet ve taşıma gibi ihtiyaçlarınızı pratik bir şekilde karşılayan Moderna ürünleri, hayatınızı kolaylaştırırken, tüylü dostunuzun mutlu olmasına yardımcı olur. Moderna SensiBowl gibi ergonomik olarak tasarlanan ve farklı boyut seçenekleri sunan mama ve su kapları, şık ve işlevsel Moderna ürünleri arasında yer alır. ÇiçekSepeti’nin sunduğu uygun fiyatlı Moderna ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı seçerek hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Moderna Kampanya Fırsatlarını Kaçırmayın!

Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını çok daha kolay ve etkili bir şekilde karşılayabileceğiniz Moderna ürünlerine ÇiçekSepeti sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Moderna kampanya fırsatları, ihtiyaç duyduğunuz ürüne çok daha uygun bir fiyata sahip olmanızı sağlar. İndirimli Moderna ürünleri için ÇiçekSepeti’ni inceleyebilir, istediğiniz ürünü online olarak satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.