İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Molfix

1998 yılında Türkiye’de kurulan Molfix, kısa sürede tüm dünya annelerinin kalbini kazanmayı başarıyor. Bebek bakımının en zor zamanlarında Molfix marka bezler, kalitesi ve farkı ile ebeveynlerin en büyük yardımcısı olma görevini üstleniyor. Yumuşak dokusu ve esnek kanatları ile bebeklere rahat hareket özgürlüğü sağlarken, aynı zamanda kuru kalan yüzeyi ile pişik oluşumunu önlüyor. Standart bir bebek bezinden fazlasını sunan Molfix ile siz de bebeğinizi daha konforlu bir şekilde yetiştirebilirsiniz. Uygun fiyatlı Molfix ürünleri keşfetmek için Çiçeksepeti’ni takip ederek hemen satın alabilirsiniz.

Molfix ile Mutlu Bebekler

Bebeğinizin içinde rahat hareket edebileceği şekilde tasarlanan Molfix ürünleri prematüre bebekler de dahil olmak üzere Molfix 4 Numara Bebek Bezi gibi farklı yaş gruplarına ve kilolara göre özel olarak tasarlanıyor. Cildinin nefes almasına imkan veren bezler terlemesini ve koku oluşumunu önlüyor. Yüksek emiş gücü ile sızdırma yapmadan bebeğinizin altının uzun süre kuru almasını sağlayarak pişik oluşumunu engelliyor. Esnek yan bantları ve kanatları ile bebeğinizi sıkmadan özgürce hareket etmesini sağlıyor. Yumuşak iç kısım ile bebeğinizin cildine zarar vermeden koruma altına almayı başarıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmış olan indirimli Molfix ürünleri keşfetmek için siz de Çiçeksepeti’ne göz atarak size en uygun ürünleri inceleyebilirsiniz.

Molfix Marka Bebek Bezleri

Ultra emici tabaka sayesinde sıvıyı anında emerek sızdırma yapmayan Molfix kampanya ürünleri en uygun fiyatlar ile Çiçeksepeti’nde mevcut. Pişik, isilik ve alerjilerin önüne geçen yeni Molfix bebek bezleri sayesinde bebeğiniz ve size keyifli dakikalar geçirmek kalıyor. Onlar için daha rahat ve derin uyku imkanı sunan bezler ile siz de tanışarak bebeğinizin konforunu artırırken kendinize daha fazla zaman kazandırabilirsiniz. Molfix fiyatları ve avantajları için Çiçeksepeti’ne göz atabilirsiniz.

Outlet Molfix ürünleri ile tanışmak ve bebeğinize en uygun olan bezi satın almak için Çiçeksepeti avantajlarından faydalanarak dilediğiniz ürünü hemen temin edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.