Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Molped ÇiçekSepeti’nde!

Hayat Kimya firmasının markası olan Molped, 1999 yılından bu yana regl döneminde güvenle kullanabileceğiniz hijyenik pedler ve kişisel bakım kullanım amacına uygun günlük ped ürünleri ile kadın tüketiciler ile buluşmaktadır.

2007 yılında, tüketicilerine tekli çanta paketlerinde günlük ped çeşidi sunan ilk marka oldu ve “günlük pedi poşette taşıma devrine” son veren ilklerin markası Molped ürünleri, online alışverişe özel fırsatlarla ÇiçekSepeti’nde!

Molped Ürünleri

Molped ürünleri, kadınların hayatlarını kolaylaştırmak için onların beklenti ve ihtiyaçlarına göre sürekli yenileniyor. En büyük beklentisi yumuşaklık ve doğallık olan kadınların beklentisine cevap vermek için doğadan ilham aldı ve Molped Pure & Soft ürün ailesini tüketicilerle buluşturdu. Ürün gamına sürekli yeni ürünler ekleyerek kadınlara 3 farklı incelikte günlük ped alternatifi sunan ilk marka olan Molped, gece pedlerini de tüketici ile buluşturarak kadınların regl dönemlerinde, gündüzleri kadar gecelerini de güvenle geçirmesine yardımcı oluyor.

Kadınlara en yakın arkadaşları kadar yakın olup, her an onların yanında olmaya devam eden Molped, gün içindeki tüm aktivitelerinde kadınlara maksimum konfor sunmak adına farklı ihtiyaçları karşılayan farklı kalınlık, uzunluk ve materyallerdeki ürünleriyle ÇiçekSepeti mobil uygulaması ve ciceksepeti.com’da sizleri bekliyor.

Online satın alma konforuyla alışverişinizi evinizin konforunda tamamlarken ÇiçekSepeti üyelerine özel indirimli Molped ürünlerinden ihtiyacınıza en uygun olanlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Molped ürünlerini toplu paketlerle satın alarak da avantajlı fiyatlardan yararlanabilir, ÇiçekSepeti sayesinde hesaplı bir şekilde tüm eksiklerinizi giderebilirsiniz.