Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Momentus Erkek ve Kadın Saat Ürünleri

Aksesuarlar arasında en çok tercih edilen ve tarihi çok eskiye dayanan kol saatleri, günümüzde de yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Farklı model, renk ve çizgilerle tasarım çeşitliliği oldukça artan saat sektöründe her bütçeye ve her ana uyum sağlayabilen modeller üreten Momentus, 25 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin öncü markaları arasında yer almaktadır.

Hem erkek hem de kadınlar için saat modelleri üreten markanın kendine özgü modelleri, sadece yurt içinde değil yurt dışında da oldukça beğenilmekte ve geniş bir kitleye ulaşmaktadır. Tasarım ekibi tarafından özgün çizgilerin ustalıkla kullanıldığı Momentus marka saatler, yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerinde üretilerek kullanıcı beğenisine sunuluyor. Özel tasarımlarıyla her zevke hitap eden saat modelleri ayrıca dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlü olması nedeniyle de tercih ediliyor. Siz de Momentus saatlerinin ayrıcalıklı dünyasına katılmak için ÇiçekSepeti marka sayfasını ziyaret edebilir, indirimli Momentus ürünleri ve Momentus kampanya saatlerinden haberdar olmak için ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indirebilirsiniz.

Her Bütçe ve Zevke Hitap Eden Momentus Ürünleri

Her kombinin şıklığını artıran kol saatleri genellikle farklı kordon renkleri ve tasarımları, kasa modelleri, iç kadran özellikleri, dijital veya farklı malzeme/renk kullanımlarıyla birbirinden ayrışır. Kadın ve erkeklerin zevklerine göre farklılık gösteren modeller ayrıca kullanım alanlarına göre de farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Momentus saatleri özenle tasarlanan kordonlarının yanında iç kadranları ile de dikkat çeken saatler olarak bilinmektedir. Klasik tarzı seven erkekler için “Momentus KC356R-02KR Erkek Kol Saati”, klasik ve modern çizgileri bir arada seven kadınlar için “Momentus CW119S-15SS Kadın Kol Saati”, sportif tarzı benimseyen erkekler için “Momentus SC224N-05SM”, renkli dünyalarını tarzlarında göstermeyi seven kadınlar için “Momentus TC250S-01SX” modelleri ve çok daha fazlası Momentus ürün yelpazesinde sunulmaktadır.

Momentus fiyatları; kullanılan malzeme, teknoloji, renk ve tasarım gibi özelliklere göre değişkenlik gösterirken tarzınızı yansıtacak yeni sezon Momentus marka saatleri ve outlet Momentus ürünleri ÇiçekSepeti üzerinden sipariş edebilir, uygun fiyatlarla satın alarak tarzınızı konuşturabilirsiniz.