Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Monopoly Oyunu

Dünyayı kasıp kavuran ve yaklaşık bir asırdır büyük bir keyifle oynanan Monopoly ile uzun saatler boyunca kesintisiz bir oyun keyfi yaşayabilirsiniz. Herkes tarafından kolaylıkla oynanabilen ve ticaret ve pazarlama alanlarında strateji gerektiren oyun, arkadaş ya da aile bağlarının kuvvetlenmesini sağlar. ÇiçekSepeti’nde yer alan uygun fiyatlı Monopoly kutu oyun çeşitlerini inceleyerek bütçenize en uygun modeli hemen şimdi sipariş verebilirsiniz!

Çeşitli Monopoly Kutu Oyunları İle Stratejik Yönünüzü Geliştirin

Ticaret tutkunları için çeşitli versiyonlarda üretilen Monopoly, oyuncuların girişimci yönlerini ve içlerindeki tüm zaafların ortaya çıkmasını sağlar. Strateji yaparak düşünmeyi gerektiren bu emlak oyunu özellikle kalabalık grupların eğlenceli vakit geçirmelerine yardımcı olur. Monopoly oyunu ile tüm şehirleri ya da arsaları satın alarak zengin olabilir, çeşitli stratejiler uygulayarak diğer oyuncuların oyunu kaybetmesini sağlayabilirsiniz. Oyunlar genellikle figürlerin başlangıç noktasına yerleştirilmesi ve zarın atılmasıyla başlar. Adımlar ilerlemeye başladıkça farklı hamleler yaparak pazarlık yeteneklerinizi de ön plana çıkarabilirsiniz. Ayrıca oyun her ne kadar kalabalık gruplar tarafından oynansa da bireysel bir strateji gerektirir.

  • Monopoly modelleri, birbirinden yaratıcı insanların hayal gücü ve yaratıcı teknolojinin vermiş olduğu fırsatlar doğrultusunda çeşitli şekillerde üretilir.
  • Temel konsept birbiriyle benzerlik gösterse de, oynanış şekli ve kutuların içerisinde yer alan parçalar farklı zevklere hitap eder.
  • Klasik Monopoly oyununda oyuncular zar atarak ilerlemeye başlar ve üzerinde durduğu alanı satın alıp almayacağına karar verir.
  • Oyuncunun parası yetiyorsa ve bulunduğu alırsa ilerleyen turlarda bu alanın üzerine farklı mülkler inşa edebilir.
  • Satın alınan alanın üzerine başka bir oyuncu geldiğinde ise mülk sahibine ödeme yapar.
  • Oyun temel olarak bu şekilde ilerler ve en sonunda iflas etmeyen oyuncu oyunu kazanır.
  • Monopoly Milyoner oyununda, klasik olan oyundan farklı olarak 1 milyona ulaşan oyuncu galip gelir.
  • Monopoly Gamer diğer ürünlerden farklı olarak video oyun karakterlerini kullanır. Bu oyunda amaç en yüksek paraya değil, en yüksek puanaulaşmaktır.
  • Monopoly Speed ise oyun için fazla zamanı olmayan kullanıcıların tercih ettiği kutular arasında yer alır.
  • Bunların dışında Monopoly Junior, Monopoly Junior Party, Monopoly Dünya Şehirleri, My Monopoly, Monopoly Empire, Monopoly Piyon Çılgınlığı ve Monopoly Türkiye simülasyonunu bulabilirsiniz.

Monopoly Dijital Bankacılık ile Çocuklarınızın Sosyalleşmesini Sağlayın

Çocuklar için geliştirilen Monopoly dijital bankacılık, küçüklerin hem eğlenmelerini hem de sosyal yönlerinin gelişmesini sağlar. 2 ya da 4 kişi ile oynanabilen bu oyunun klasik modelinin yanı sıra ticaret anlayışını dijital ögelerle birleştiren farklı çeşitleri de bulunur. Dijital dünyaya ayak uyduran ve karışıklıktan kurtaran Monopoly dijital bankacılık sayesinde tüm işlemleri oyun kartları olmadan kolayca yapabilirsiniz. Taşıması kolay olan kutusu ise eviniz dışında dışarıda da oyun keyfinizin devam edebilmesini sağlar.

Monopoly’nin tercih edilen modellerinden biri olan dijital bankacılık modelinin kutusunda genellikle 1 adet dijital banka ünitesi, 4 adet piyon, 2 zar, 49 kart, 22 ev, oyun alanı ve oyun kılavuzu bulunur. Ancak bu modelin farklı versiyonlarındaki parçalar çeşitlilik gösterebilir. Kartların arasında yer alan aksiyon kartları ile oyunun içinde değişik sürprizlerle karşılaşabilir, oyunu eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. 8 yaş ve üzeri her oyuncunun oynayabileceği Monopoly dijital bankacılık, geleneksel anlayışın dışına çıkarak tüm işlemleri tek bir dokunuşla gerçekleştirir.

Ailenizle ya da arkadaşlarınızla oyun oynayarak keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, en iyi Monopoly kutu oyunlarını ÇiçekSepeti’nin ayrıcalıklı dünyasından kolayca, tek tıkla, kendiniz veya sevdikleriniz için satın alabilirsiniz!