Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Çocuk Montları

Soğuk havalarda çocukların korunması için tercih edebileceğiniz pek çok farklı dış giyim ürünü vardır. Mont, kaban ve ceketler de bu dış giyim ürünlerinin başında gelir. Vücudu sıcacık tutan kaban ve montlar, çocuklar için oldukça kullanışlıdır. Farklı markaların, çeşitli özelliklere sahip olan çocuk montları, ÇiçekSepeti’nin geniş ürün yelpazesinde sizi bekliyor!

Her Yaşa Uygun, Çocuk Mont, Kaban ve Ceket Modelleri

Çocuklar için montlar, soğuk aylarda en önemli giyim ürünlerinden biridir. Pek çok farklı marka, çocuklar için çok çeşitli mont, kaban ve ceket üretir. Bu ürünler, her çocuğun tarzına uyum sağlayacak şekildedir. Önemli ihtiyaçlar arasında yer alan montlar sayesinde siz de çocuklarınızın soğuktan korunmasını sağlayabilirsiniz!

ÇiçekSepeti’nde hem kız çocuklar hem erkek çocuklar için mont modelleri vardır. Siz de çocuğunuzun beğenilerini ve montların kalitesini göz önünde bulundurarak mont seçimi yapabilirsiniz. Çocuk montu çeşitleri farklı beğenilere hitap edecek şekilde tasarlanmıştır. Önemli ihtiyaçların başında gelen mont ve kabanları seçmek biraz zor olabilir. Çocuklar için mont seçerken bazı kriterleri göz önünde bulundurmanızda fayda vardır:

  • Polar, yünlü, kürklü, şişme, kapüşonlu, fermuarlı gibi pek çok farklı kategoride mont bulmanız mümkündür. Farklı markaların aynı tarzdaki ürünleri arasından en iyisine karar verebilirsiniz.
  • Kız çocuklar ve erkek çocuklar için üretilen montlar da farklılık gösterir. Renk, tasarım ve model olarak farklılaşan bu montlar arasından uygun ürünleri seçmeniz gerekir.
  • Özellikle küçük yaştaki çocuklar için seçeceğiniz montların, daha kolay açılıp kapanabilmesi gerekir. 13-14 yaş mont modelleri ise biraz daha komplike olabilir.
  • Montların uzunlukları da çocuklar için mont seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken konulardan biridir. Daha soğuk kış günleri için uzun mont, kaban ve ceketler; yaz günleri için daha kısa mont ve ceketleri tercih edebilirsiniz.
  • Mont seçiminde ürünün kalınlığı da dikkat etmeniz gerekenler arasındadır. Çocuklar sürekli koşturdukları için sık sık terlemeleri mümkündür. Bu yüzden her mevsimde montun kalınlığını seçmeniz, hava sıcaklıklarına göre değerlendirmeniz gerekir.
  • Montların dayanıklılığına dikkat etmeniz de son derece önemlidir. Yeni bir mont aldığınızda tabii ki çocuğunuzun bu montu, ceketi uzun süre giymesini istersiniz. Dolayısıyla montun özelliklerine dikkat etmeniz gerekir. Daha dayanıklı kumaşlardan üretilmiş, daha kaliteli montlar seçerek çocukların, uzun süre aynı dış giyim ürünlerini kullanmasını sağlayabilirsiniz. Kısa sürede çekmeyen, yırtılmayan, dikişleri atmayan ve aynı zamanda çocuğunuzu soğuklardan koruyan bir ürün seçebilirsiniz.
  • Çocuğunuzun yaşına uygun olarak mont almanız da önemlidir. Çocuğunuzun bedeninden, yaşından çok büyük bir mont onu rahatsız eder. Ayrıca onun bedeninden küçük bir mont alırsanız da vücudunu sıkan, kalın kazaklarıyla giyemediği bir mont sahibi olmuş olur. DOğru bedende mont, ceket ve kaban seçimi yaparak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

Çocuk mont kategorisinde her yaştan çocuğa uygun mont, kaban ve ceket modellerini bulabilirsini. Bebek montlarından 13-14 yaş çocuk mont çeşitlerine kadar pek çok farklı montu, bu kategoriden kolayca satın alabilirsiniz. Hem kız çocukları hem erkek çocukları için üretilen çeşitli ürünleri keşfedebilirsiniz!

Uygun Fiyatlı Çocuk Montları

Çocuklar için üretilen mont, kaban ve ceketlerin fiyatları oldukça değişkendir. Mont, ceket ya da kabanın yapıldığı malzeme, dış giyim ürünün türü, dış giyim ürünün sahip olduğu özellikle, fermuarlı ya da fermuarsız olması, düğmeli ya da düğmesiz olması gibi pek çok unsurdan dolayı kabanın fiyatı değişebilir. Ayrıca dış giyim ürünlerinde markadan markaya fiyat değişimi de söz konusudur. ÇiçekSepeit’nin geniş ürün yelpazesinde her çocuğa ve her bütçeye uygun dış giyim ürünlerini bulabilirsiniz. Yüzlerce farklı ürün seçeneğiyle mont, kaban ve ceketleri online olarak inceleyip satın alabilirsiniz!