İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mor Çiçekler

Asalet ve zarafeti sembolize eden mor renk, birbirinden şık çiçeklerle buluşuyor. Mor lisyantus ve orkide çiçekleriyle yaşam alanlarınıza capcanlı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Sevdiklerinize zarif sürprizler yapmak için saksı ya da vazolarla sunulan mor çiçekler ilham vericidir. Farklı tarzlardaki estetik tasarımlar sayesinde her zevke hitap eden mor çiçeklerle buluşabilirsiniz.

Uyumlu Çiçeklerle Şık Aranjmanlar

Mor çiçekler, beyaz ve pembe renklerle göz alıcı aranjmanlar oluşturur. Küre vazoda sunulan mor, beyaz ve pembe lisyantus çiçekleri beyaz bir kurdeleyle tamamlanır. Zarif ve sade bir görünüme sahip bu aranjman, şeffaf cam vazosu ile doğal ve sade bir hava kazanır. Lisyantusları sevdikleriniz için hoş bir hediye seçeneği olarak değerlendirebilirsiniz. Bu göz alıcı aranjmanlar yaşam alanlarınıza neşeli ve canlı dokunuşlar yaratmak için de ideal.

Farklı Tarzlar İçin Vazo Modelleri

Mor çiçek aranjmanları için her tarza hitap eden vazo seçeneklerine göz atabilirsiniz. Çiçekler, suda bekletilebileceği gibi çakıl taşlı vazolarda da bulunabilir. Göz alıcı mor çiçeklerden oluşan aranjmanınızı çakıl taşlı vazolarla tamamlayarak doğal ve sade bir görünüm elde edebilirsiniz. Mor çiçeklerin zarif görüntüsüyle mükemmel bir kombin oluşturan bu taşlar, sıcak bir tasarım oluşturur. Aranjmanda bulunan beyaz çiçekler, çakıl taşlarıyla bütünleşerek buketinize uyumlu bir dokunuş ekler.

Mor Orkidelerin Zamansız Güzelliği

Orkideler yıl dönümü ve doğum günü gibi özel günlerde sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda yeni iş tebriği gibi kutlamalar için de oldukça zarif hediyelerdir. Mor orkideleri mesaj içerikli saksılarla kişiselleştirebilirsiniz. Saksılarda doğum günü ve iş tebriğine özel mesajlarla birlikte Seni Seviyorum teması da yer alır. Şık etiketlerle saksı üzerine eklenen bu mesajlar, kutlamaları unutulmaz hale getirmenize ve sevdiklerinize güzel anılar bırakmanıza yardımcı olur. Beyaz kurdelelerle tamamlanan mor orkide tasarımları zarif ve uyumlu hale gelir. Çift dal mor orkideleri yaşam alanlarınızda şık dekoratif dokunuşlar yapmak için de kullanabilirsiniz. Güneş ışığı alan mekanlar bu çiçeklerin sağlıklı bir şekilde büyümesi için idealdir. 444Çiçek’in aynı gün teslimat seçeneklerinden yararlanarak birbirinden güzel mor çiçekleri hemen sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.