İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Moser ÇiçekSepeti’nde!

Kuno Moser GmbH, 1946 yılında Unterkirnach'ta 20 kişilik bir ekip ile kuruldu. Geleneklerine bağlı bir marka olan Moser, yüksek performanslı saç şekillendirme cihazları uluslararası pazarında lider olan Wahl Clipper Corporation (ABD) şirketinin bir kuruluşudur. Ürün geliştirme ve üretim merkezinin yer aldığı Wahl GmbH şirketi, Unterkirnach-Almanya'da bulunan Black Forest bölgesindedir. Tüm profesyonel Moser saç şekillendirme aletleri ve hassas bıçak setleri Almanya'da üretilmekte, Unterkirnach'da geliştirilip üretilmekte ve oradan dünya çapında dağıtılmaktadır. Wahl GmbH ürün yelpazesi, Moser ve Wahl markalarını taşıyan profesyonel ürünlerin yanı sıra Moser ve Wahl hayvan kesme makinelerini de kapsar.

Moser ürünleri, online alışverişe özel indirim ve kampanyalarla sizleri bekliyor! Alışverişinizi avantajlı bir şekilde tamamlamak için hemen web sitemizi ya da mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz!

Tarzınızı Moser Ürünleriyle Şekillendirin

Bugün profesyonel saç şekillendirme aletleri ve hayvan tüy bakım ürünleri alanlarında mükemmel bir uluslararası üne sahiptir. Değiştirilebilir pil paketine sahip Genio Pro ve Chrom2Style, Red Dot Tasarım Ödülü'nü kazanan tescilli ürünlerdir. Çağın gerekliliklerini yakalayarak kablosuz ürünler de piyasaya süren Moser, profesyonellerin rahatını ön plana koyar. Fonksiyonel tasarımlarıyla tüketiciler için de ürünler üreten Moser, 2001’den bu yana evinizde bile rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Saç ve sakalların, deneyimli ekibi ve yılların tecrübesiyle Moser’e emanet! Yenilikçi sap ve bıçaklar, maksimum verimi minimum eforla elde etmeniz için özel olarak tasarlanıyor. Ar-ge çalışmalarıyla sürekli kendini iyileştiren Moser, ihtiyacınız olanı biliyor ve en uygun ürünü size sunuyor.

Siz de ihtiyacınıza en uygun ürünü ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulaması üzerinden inceleyebilir, kapınıza teslim edilecek şekilde satın alabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.