İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Motorola ÇiçekSepeti’nde!

Motorola, 1928 yılında ABD'de kurulan hücresel ağ firmasıdır. Mobil iletişim endüstrisini yarattı. İlk cep telefonu, ilk baz istasyonu ve aradaki her şey dahil, mobil iletişimi mümkün kılan protokollerin ve teknolojilerin çoğunu icat etmiştir.

Motorola, geniş ürün yelpazesi ve deneyimli tasarımcılarının ürettiği dayanıklı ürünleriyle ÇiçekSepeti’nde!

Hayatı İyileştiren Motorola

Motorola, gezegendeki en iyi mobil cihazları icat etmek, inşa etmek ve sunmak için var ve bu yönüyle milyonlarca insanın hayatını iyileştiriyor. Bugün, bu öncü ruhu tüketicilere yenilenmiş bir bağlılıkla birleştiriyor. Bu yüzden telefonlarında dünyanın en popüler işletim sistemi olan Android’i kullanıyor. Android, İnternet'i şekillendiren açıklığı mobil dünyaya getiriyor. Bu nedenle Motorola, kendini kaliteden, deneyimden veya stilden ödün vermeyen cihazlar aracılığıyla dünyanın dört bir yanındaki tüketicilere büyük değer sağlamaya adadı. Son 80 yıldır mühendisleri, buluş ve sorunları çözmenin yeni yollarını bulma konusunda başarılı olan Motorola, hala hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Hareketliliğin büyüsü ile insanların hayatlarını daha iyi hale getirmek için çalışmalarına devam ediyor.

Telsizden kulaklığa, hoparlörden ev telefonuna, telefon bataryasından wifi bebek kamerasına birçok farklı ürüne sahip olan Motorola, ciceksepeti.com ve ÇiçekSepeti mobil uygulamasında sizleri bekliyor.

Ergonomik, kullanışlı ve dayanıklı ürünleriyle Motorola, online alışverişe özel kampanya ve indirimli fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde! Elektronik ihtiyaçlarınızı evinizi terk etmeden gidermek, hızlı ve güvenli alışverişin keyfini sürmek için web sitemiz ve mobil uygulamamızı ziyaret edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.