Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Motosiklet Çantası

Kısa ya da uzun seyahatler sırasında motor tutkunlarının işini kolaylaştıran motosiklet çantaları ile değerli eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Depolama hacmi, tasarımı, montaj çeşitliliği gibi çeşit içeren çantalar sürücülere geniş bir ürün yelpazesi sunar. Son derece kullanışlı olan bu ürünler, su geçirmez yapıları ile büyük kolaylık sağlar. Yumuşak, sert, portatif, sabit ve kilitli olmak üzere çok sayıda tasarıma sahip olan ucuz motosiklet çantası modellerine ÇiçekSepeti ile hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Portatif Yapısıyla Kolay ve Güvenli Kullanım Sunan Motosiklet Çantası

Motosiklet kullanımı esnasında eşyaların güvenli şekilde taşınmasını sağlayan motosiklet çantası modelleri, araca ve kullanım amacına göre çeşitlilik gösterir. Motosikletin arka bölümüne yerleştirilen modeller kilitlenebilir özelliğe sahip olur. Ayrıca bu modeller genellikle karbon malzemeden üretilir. Bu modellerin üzerindeki üst ve sırt taşıma demiri, sürücülerin kolay ve pratik bir kullanım gerçekleştirmesine yardımcı olur. Arka bölüme yerleştirilebilen bazı motosiklet çantalarında sökülüp takılabilme özelliği de bulunur. Bu sayede çantayı dilediğiniz yere kolayca taşıyabilirsiniz.

Motosiklet sürücüleri için tasarlanan ürünler içerisinde modern tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken bacak çantaları da bulunur. Kullanıcıların vücudunu tam olarak saran bu modeller, cırt cırtlı ve fermuarlı seçenekleri ile pratik bir kullanım sunar. Kişiye özel tasarımları ile hem motor hem de sürücü ile uyum içerisinde olan bacak çantaları, havalı bir görünüm sunar.

Heybe modeli de eşyaların taşınması için üretilen çanta çeşitleri arasında yer alır. Bu tip modelleri motosikletinizin arkasındaki yere ister sola ister sağa monte edebilir, dilediğiniz zaman yerinden çıkararak günlük hayatınızda da kullanabilirsiniz. Tüm bu modellerin yanı sıra bele ve sırta takılan motosiklet çantalarına da rastlayabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Motosiklet Çantası Modellerinin Özellikleri

Sürücülerin ihtiyacına göre tasarlanan motosiklet çantaları, montaj türüne ve malzeme çeşitliliğine göre birbirinden ayrılır. Çantaların üretiminde genellikle sentetik deri, naylon, deri ve plastik maddeler kullanılır. Farklı eşyalarınızı kolayca yanınızda taşımanız için üretilen çanta modelleri, klasik görünümü ve şık tasarımları ile göz doldurur.

Motosiklet çantalarının sert ve yumuşak olmak üzere iki farklı çeşidini bulabilirsiniz. Yumuşak modeller, çok yönlü ve hafif olmaları ile oldukça sık tercih edilir. Universal montaj sistemine sahip olan ürünler, farklı araç çeşitleri ile kolaylıkla uyum sağlar. Sert kabuklu modeller ise plastik, metal ya da her iki malzemenin karışımından oluşur. Bu çanta çeşitlerinin korumalı ve araca sabitlenebilir yapısı maksimum güvenlik sunar. Bununla birlikte alüminyum gibi malzemelerden üretilen modeller sayesinde motosikletin dengesini daha kolay sağlayabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Motosiklet Çantası Çeşitleri ÇiçekSepeti’nde

Bütçe dostu olan motosiklet çantası fiyatları, güvenlik önlemlerine, malzemesine, boyutuna, donanım özelliklerine göre çok geniş bir fiyat aralığında kullanıcı ile buluşur. Sürüş ve motosiklet güvenliğinin artması için bütçenize uygun en kaliteli ürünün tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatlı olan çanta modelleri, genellikle ABS adı verilen bir plastikten üretilir. Motosiklet ile uyumlu tasarım, renk ve özel malzemelerden üretilen ürünler ise daha yüksek fiyat aralığında satışa çıkar.

40, 45, 52 lt gibi hacim seçenekleri bulunan motosiklet çantalarının fiyatları da birbirinden farklı aralıklara sahiptir. Çantanın hacmi ile birlikte diğer özelliklerinde de artışın görünmesi ürünlerin fiyatında artışa neden olur. Fiyat olarak daha uygun olan çantaların içerisinde astar yer almazken, daha dayanıklı malzemelerden üretilen kaliteli modellerin içi özel kumaşlarla kaplanır.

Siz de ÇiçekSepeti’nin indirimli fiyat ve güvenli alışveriş seçeneklerinden yararlanarak sürüşe odaklanmanızı sağlayacak ve eşyalarınızı güvende tutabilecek bir motosiklet çantasını hemen satın alabilirsiniz.