İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Motosiklet Giyim

Bazıları için bir hobi bazıları için de bir tutku haline gelen motosiklet kullanımı; macera, hız ve özgürlük gibi hisleri harekete geçirir. Fakat güvenli ve kaliteli bir sürüş için sürücülerin doğru motosiklet giyim ürünlerini kullanmaları oldukça önemlidir. İç giyim, dış giyim ve kask gibi seçeneklerden oluşan en iyi motosiklet giyim ürünlerini ÇiçekSepeti motosiklet giyim sayfasında bulabilir, yolculuk boyunca karşılaşabileceğiniz zorluklara karşı kendinizi koruma altına alabilirsiniz.

Motosiklet Dış Giyim Ürünlerini Keşfedin

Motosiklet sürücüleri için üretilen dış giyim ürünleri arasında pantolondan yağmurluklara, pançolardan montlara kadar sayısız ürün çeşidi bulunur. Değişen hava koşullarında korunmanızı sağlayacak motosiklet kıyafetleri ile dikkat çeken etkileyici bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  • Yağmurlu havalarda ıslanmanızı önleyen yağmurluk ve panço ürünleri, ihtiyaç duyduğunuzda set halinde de kullanabilirsiniz. Su geçirmeyen yağmurluk kumaşından ya da brandadan üretilen bu dış giyim ürünleri, kapüşon detayı sayesinde hem yağmurlu hem de karlı havalarda baş bölgenizin korunmasını sağlar.
  • Süratli sürüşün yol açtığı hava akımının etkilerinden kurtulmak için tercih edebileceğiniz motosiklet ceketleri, konforlu ve güvenli bir sürüş yapmanıza yardımcı olur. Bazı modellerin omuzlarında ve dirseklerinde bulunan koruyucular adeta bir siperlik görevi görür. Düşük ağırlıklı olan bu ürünler ile rüzgardan, yağmurdan, çamurdan ve kardan etkilenmeden keyifli bir yolculuk geçirebilirsiniz.
  • Ceket veya mont seçerken kış mevsimi için soğuktan koruyan termal ürünleri, yaz ayları için ise daha ince kumaşların kullanıldığı modelleri tercih edebilirsiniz.
  • Motosiklet sürücülerine özel olarak dizayn edilen motosiklet pantolonu; kaza ya da düşme anında bel, kalça ve diz kapağını kavrayarak derinin soyulma ihtimalini asgari düzeye indirdiğinden oldukça önemlidir.

Motosiklet Koruma Ekipmanları ile Kendinizi Güvenceye Alın

Motosiklet giyiminin en önemli parçalarından olan motor kaskları, kalın dokularıyla başınızın korunmasına yardım eder. Genellikle fiberglas malzemeden üretilen kask modelleri son derece dayanıklı ve hafif bir yapıya sahiptir. Motor kask modelleri içerisinde donanımlı kask ve yarım kask gibi çeşitler bulunur. Başınız dışında boyun bölgenizi de güvende tutan kask türleri ile uzun süreli yolcuklarda dahi kaskınızı başınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Her kullanıcıya uygun olarak farklı boyutlarda ve ölçülerde tasarlanan ürünler, ön bölümünde yer alan şeffaf alanıyla da kusursuz bir çevre görüşü sunar.

Motosiklet sürerken sadece kask değil, farklı hava koşulları ya da kaza gibi durumlarda diz bölgesini koruyan özel dizlikler kullanmalısınız. Dizlikler, esneklikleri sayesinde sürüş anında ve sürüş dışında özgürce hareket edebilme fırsatı sunar. Darbe emici pedlerle desteklenen dizlik modelleri, darbelere karşı koruyucu özelliğinin yanı sıra soğuk havalara karşı da korur. Motosiklet giyim ürünleri arasında kol ve bel bölgenizi koruyacak aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Motosiklet bellikleri olası kaza anında belinizi darbelere ve sürtünmelere karşı korurken, kolluklar yere düşme anında kolunuzu darbelere karşı güvende tutar. Bellik modellerinin bir diğer artısı ise soğuk hava şartlarında bel bölgenizin soğuk almasını engellemesidir.

Diğer Motosiklet Giyim Ürünleri ile Yolculuğun Tadını Çıkarın

Motosiklet kullanırken hem güvende olmanız hem de konforlu bir seyahat yaşayabilmeniz için çok sayıda motosiklet giyim ürünü bulunur. Bunlardan biri olan motosiklet eldivenleri, deri gibi dayanıklı malzemelerden üretilmiş modelleriyle şık ve güvenli bir sürüş deneyimi sağlar. Ayrıca sürüş esnasında rüzgar ve toz gibi birçok olumsuz etken görme kalitesini düşürür. Bu gibi olumsuzluklardan motosiklet gözlüğü ile kurtulabilirsiniz.

ÇiçekSepeti motosiklet giyim sayfasında yer alan sayısız model ve renkteki ürünü inceleyebilir, ihtiyacınız olan aksesuar ve kıyafetleri uygun fiyat avantajlarıyla sipariş edebilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.