Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala
BURADAN
BAŞLAYIN

Mouse Modelleri

Bilgisayarların ayrılmaz parçası olan mouse modelleri, diğer bir adıyla bilgisayar faresi geniş ürün ve tasarım yelpazesi ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak seçeneklerden oluşur. Hem dizüstü hem de masaüstü bilgisayarlar için birbirinden işlevsel mouse modellerine yönelebilirsiniz. Teknolojik gelişmelerden ilham alan yenilikçi tasarımlar ile bilgisayarla sürdürdüğünüz tüm işleri konforlu bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Oyun Keyfinizi Artıran Gaming Mouse

Gaming mouse ya da oyuncu mouse’u olarak bilinen bazı tasarımlar, bilgisayar oyunlarını üst düzey konforla oynamak için ideal. Bilgisayar oyunlarında aktif olarak kullanabilmeniz için ergonomik tuş tasarımları barındıran bu modeller, geniş bir ürün çeşitliliğine sahip. Böylece en rahat şekilde kullanabileceğiniz mouse modellerine göz atabilirsiniz. Mouse pad modelleri ile birlikte tercih edebileceğiniz bu tasarımlar, eli yormadan uzun süre boyunca bilgisayar oyunlarına odaklanmanızı kolaylaştırır. Tercihinize göre kablolu ya da kablosuz tasarımlara yönelebilirsiniz. Optik mouse seçeneklerini tercih ederek çağı yakalayan ve sizi kablolarla uğraşma zahmetinden kurtaran ürünleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir hareket özgürlüğü sunan kablosuz mouse tasarımları sizi konforlu bir deneyimle buluşturur. Işıklı oyuncu klavyesi ile kombinleyebileceğiniz mouse’larla bilgisayarınız için şık aksesuarlara sahip olabilirsiniz.

Günlük kullanım için minimal ve modern detaylardan ilham alarak tasarlanmış mouse seçenekleri ihtiyaçlarınıza hitap eder. Tek renkli tasarımları tercih edebileceğiniz gibi uyumlu renkleri bir arada barındıran şık mouse modellerine göz atabilirsiniz. Farklı markaların popüler modellerini tercih ederek konforlu bir bilgisayar deneyimine ek olarak şık tasarımlarla buluşabilirsiniz.

Eli Yormayan Konforlu Mouse Modelleri

Teknolojik yeniliklerle birlikte gelişen ve çeşitlenen mouse modelleri içerisinde ergonomik tasarımlar yer alır. Uzun süre boyunca bilgisayar kullanmak zorunda olan kullanıcıların ergonomik mouse modellerini tercih etmesi gerekir. El ve bilek sağlığını korumak üzere tasarlanmış dikey mouse tasarımları, bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanları yüksek düzeyde konforla buluşturur. Bu tasarımlar sayesinde bileğinize uyguladığınız basınç azalır. Mouse kullanımından kaynaklanan bilek ağrısı ve uyuşmaları azaltarak çalışmalarınızı rahat bir şekilde sürdürebilirsiniz. Dikey mouse seçenekleri, klasik mouse tasarımlarının yapabildiği tüm işlemleri yapabilir. Bu ürünleri hem günlük kullanımda hem de çizim uygulamalarında değerlendirebilirsiniz.

Mouse kullanımını daha pratik hale getirmek için bilek destekli mouse pad’leri tercih edebilirsiniz. Bileğinizi yumuşak ve nazik dokunuşlarla destekleyen mouse pad, el ve bilek konforunu artırmaya yardımcı olur. Ergonomik mouse modelleri ile birlikte tercih edebileceğiniz bu yardımcı bilgisayar aksesuarları ile bilgisayar kullanımını daha rahat bir şekilde sürdürebilirsiniz.

En İyi Markaların İkonik Mouse Tasarımları

Ünlü markaların mouse tasarımları, ikonik ve popüler modellerle ön plana çıkar. İkonik tasarımların yanı sıra bu göz alıcı mouse modellerinin muadili olan seçeneklere de ulaşabilirsiniz. Farklı markaların uygun fiyatlı mouse seçenekleri ile bilgisayarınız için şık aksesuarlara sahip olmanız mümkün. Aynı zamanda konforlu bir deneyimle buluşarak el ve bilek sağlığınız için etkili adımlar atabilirsiniz. Tıklama seslerinden rahatsız oluyorsanız sessiz tıklama özelliğine sahip inovatif modeller ihtiyaçlarınıza hitap eder. Bu sayede çalışmalarınızı dikkatiniz dağılmadan verimli bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Bluetooth destekli kablosuz modeller, Wireless özelliği sayesinde bilgisayarınıza kesintisiz bir şekilde bağlanır. Pille kullanılabilen bu seçenekler, kablo dağınıklığı olmadan keyifli bir bilgisayar kullanımı sağlar. Avuç içine tam oturan ve ergonomik bir deneyim sunan Bluetooth mouse seçenekleri, geniş tasarım yelpazesi sayesinde her beğeniye hitap eden ürünlerden oluşur. Hediye seçeneği olarak da değerlendirebileceğiniz mouse modelleri, çeşitli markaların sunduğu renk ve model çeşitliliği ile farklı tarzları etkili bir şekilde yansıtır. Ucuz mouse modelleri ücretsiz kargo avantajları ile ÇiçekSepeti’nde sizleri bekliyor.

Mouse Fiyatları

Mouse fiyatları kalitelerine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatları etkileyen en büyük etken markalardır. Markaların kendi teknolojileriyle özel olarak ürettiği mouse'lar binlerce tl fiyatlarına kadar çıkabilir. Aynı zamanda gaming mouse fiyatları da normal mouse fiyatlarına göre daha fazladır. Çünkü gaming mouse'larda gecikmeleri engellemek için farklı özellikler ve tuşlar bulunmaktadır. Mouse fiyatlarını sitemizden inceleyebilir ve online olarak satın alabilirsiniz.