Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Muffin Kabı

Her yaştan insanın zevkle yediği muffinler lezzetli bir mini kek çeşididir. Muffin yapımı için özel kaplar kullanılır. Muffin kabı porsiyonluk kekler pişirmek için idealdir. Farklı boyut ve şekillerdeki muffin kalıpları ile mutfakta yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Metal, kağıt, silikon gibi seçenekleri bulunan muffin kalıplarından dilediğinizi seçebilirsiniz. Birbirinden renkli muffin kalıplarını ÇiçekSepeti’nde bulabilirsiniz.

Muffin Kalıbı ile Kolay Pişen Kekler

Muffin kalıbı kağıt, karton, silikon gibi malzemelerden yapılan ve porsiyonluk kekler pişirmenizi sağlayan bir üründür. Çoklu paketler halinde sunulan bu ürünlerle tek seferde çok sayıda muffin pişirebilirsiniz. Muffinler puf puf kabaran, içinde çikolata, meyve parçaları gibi malzemeler bulunan lezzetli yiyeceklerdir. Görsellerinin güzel olmasının en önemli nedeni özel kaplar içinde pişmesidir. Metal muffin kalıpları 6’lı, 12’li ya da 24’lü olarak karşınıza çıkar. Kalabalık bir misafir topluluğunu ağırlayacağınızda, çocuğunuz için doğum günü partisi düzenleyeceğinizde muffin kalıbı karton çeşitlerini kullanabilirsiniz. Kullan at muffin kalıpları ısıyı hamura eşit oranda dağıtarak kekinizin tam kıvamında pişmesine yardımcı olur. Muffin kalıplarını hem pişirme hem de sunum için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Renkli ve Eğlenceli Desenlerle Kaplı Muffin Kalıpları

Muffin pişirme kalıbı çeşitleri birbirinden renkli ve eğlenceli desenlerle kaplıdır. Sunum için farklı bir malzemeye ihtiyaç duymadan keklerinizi misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Kağıt ve karton muffin kalıpları çoklu paketler halinde satışa sunulur. Kalabalık bir misafir topluluğuna ikram hazırlarken bu ürünleri kullanabilirsiniz. Sadece tatlı muffinler için değil tuzlu tarifler için de bu kalıpları tercih edebilirsiniz. Metal muffin kalıbı 12 li gözden oluşur. Bu gözlere kağıt kalıpları yerleştirerek hamuru içine dağıtabilirsiniz. Kağıt kalıplar içinde pişen kek hamuru metal kalıbın kirlenmesini de engeller. Muffin kalıbı 24 lü olarak da karşınıza çıkar. İhtiyacınıza uygun modelleri seçerek lezzetli kek tarifleri hazırlayabilirsiniz.

Kullanışlı ve Pratik Muffin Kabı Fiyatları

Muffin kalıbı silikon çeşitleri oldukça kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Kalıpları yağlamanıza gerek kalmadan pişirme işlemine başlayabilirsiniz. Muffin kalıbı fiyatları boyutuna ve malzeme yapısına göre değişir. Birbirinden renkli ve eğlenceli muffin kabı çeşitlerini uygun fiyatlarla ÇiçekSepeti üzerinden online satın alabilirsiniz.