İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mum Çeşitleri

Mumlar yaydıkları ışık itibarıyla modern ışık kaynaklarına nazaran daha küçük bir alanı aydınlatır. Bu da mumlar yardımıyla aydınlanan ortamların çok daha samimi olmasına olanak tanır. Bu yüzdendir ki romantik akşam yemeği masaları başta olmak üzere, iki kişinin kendi özel alanlarının sınırları sıklıkla mum ışığı sayesinde belirlenir.

Doğal bir aydınlatıcı olan alev, mum vasıtasıyla küçük miktarlarda bulunduğu alana yayıldığı takdirde dinlendirici bir hal alır. Tavan aydınlatması gibi güçlü ışık kaynakları tercih etmek yerine mum ışığıyla aydınlanan bir ortamda zaman geçirmek günün yorgunluğunu atmanıza olanak tanır ve size kendinizi dinlenmiş hissettirir.

Mumlar yalnızca farklı boyutlarda ve renklerde üretilmekle kalmayıp birçok farklı şekilde de karşımıza çıkar. Kokulu mumlar, alışveriş yapanlar tarafından sıklıkla tercih edilen ürünlerin başında gelir. Aromaterapi alanında kullanılabilme özelliği sayesinde de kullanıcıların beğenisini toplayan kokulu mumlar, rahatlamayı ve gevşemeyi hızlandırır. Kokulu mumlar, kullanım amacına göre farklılık gösterir. Okaliptüs gibi keskin kokular, zihninizi toplamanıza yardımcı olurken, lavanta gibi yumuşak kokular gevşemenize katkıda bulunur. Bu noktada önemli olan, sizin gereksiniminizi tanımlıyor olmanızdır. Zira kokulu mumlar vasıtasıyla elde etmek istediğiniz deneyim ne olursa olsun, gerekçenize uygun bir mum kolaylıkla bulunabilir.

Mumlar Çoğu Zaman Dekoratif Amaçlı Da Kullanılır

Farklı renklerde üretilebilen mumlar, etrafındaki objelerle rahatlıkla uyum sağlayabilir. Çeşitli dekorasyon tercihlerinde de kendilerine has tasarımlarıyla dikkatleri çeken mumlar kullanılabilir. Cam kavanozlar içinde sunulan mumlar ya da blok mumlar, evinizin çeşitli köşelerinde şık bir görünüm yaratmanıza fırsat tanır. Sıradan bir ortama dingin bir enerji aşılamak istediğinizde ilk akla gelen araçlardan olan mumlar, birbirinden şık ve göz alıcı seçenekleriyle bulundukları ortamlarda hoş bir ambiyans yaratır.

Mumlar En Sevilen Hediyelerden Biridir

Güzel kokuları, farklı tasarımları ve renkleriyle harika birer hediye alternatifi olan mumlar sevdikleriniz için hoş bir sürprize dönüşür. Sizin için değerli olan bir kişiye en sevdiği meyvenin baş döndürücü güzellikteki kokusuna sahip bir mum hediye edebilirsiniz. Yine benzer şekilde çikolatalı mumlar da hediye olarak en sık tercih edilen mumlar arasındadır. Mumlar yakıldıktan bir süre sonra biteceği için konu hediye olduğu zaman bu ürünler şık tasarlanmış mumluklarla birlikte de hediye edilebilir.

Yüzlerce ürünü bir arada sunan geniş mum seçkisi arasından dilediğiniz ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Küçük ebattaki objeler ya da mini heykeller üzerine yerleştirilen mumlar çok daha başarılı birer hediye alternatifi oluşturur. Zira hediye ettiğiniz mum yanıp bittiğinde, birlikte sunulduğu obje kullanılmaya devam edilir.

Buhurdan gibi koku odaklı objelerle kullanılmak için sıklıkla tercih edilen tea light mumlar, farklı boyutlarda ve kokularda olabilir. Ortama farklı bir hava katmak istediğinizde buhurdanlarla birlikte rahatlıkla kullanılan bu küçük ebatlı mumlar arzu ettiğiniz sonucu almanıza yardımcı olur.

Zeminlerde kullanılmak üzere alınan büyük blok mumlardan doğum günü pastalarının üzerine yerleştireceklerinize kadar aradığınız her türlü mumu kategoride bulmanız filtreleme seçenekleri sayesinde sadece birkaç dakika alır. Satın alınan ürünler internet erişiminizin olduğu her yerden zahmetsiz bir biçimde temin edilebilir. %100 müşteri memnuniyeti sağlaması dolayısıyla alışveriş sahiplerinin takdirini kazanan güvenli alışveriş sistemi alışverişinizi yaptıktan sonra da taleplerinize cevap verir.

Güvenle gerçekleşen alışverişler içinizi rahat ettireceği gibi, sonraki alışverişlerinizde de referans görevi görür. Satın alım yapmak üzere olanların çok seveceği bir diğer özellik ise kontrollü ilerleyen kargo takip süreçleridir. Alışverişinizi gerçekleştirdikten sonra kargo sürecini site üzerinden de takip edebilmeniz ayrıcalıklı hissetmenizi sağlayacak özelliklerden yalnızca bir tanesidir.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.