Çiçek ve Çikolata
Hediye ve Milyonlarca Ürün
Filtrele
Sırala

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

İşlerinizi kolaylaştırmak için tasarlanan mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile evinizde ya da ofisinizde kaliteli baskılar alabilirsiniz. Yeni modelleri ve özellikleriyle çeşitliliğini sürekli arttıran ürünler, geniş bir ürün yelpazesi sunar. Püskürtmeli yazıcılar, üstün baskı kalitesiyle çıkan kâğıtların lekesiz ve daha okunaklı olmasını sağlar. Kullanımı pratik olan ve tasarım bakımından oldukça şık olan cihazlar hayatın koşturmacasında daha rahat bir çalışma ortamı sunar. Art arda sorunsuz baskılar almanızı sağlayan ucuz mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitlerine ÇiçekSepeti sayesinde hemen sahip olabilirsiniz.

Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Inkjet adıyla bilinen ve son yılların en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan mürekkep püskürtmeli yazıcılar, sahip olduğu birçok özellik ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap verir. Bu tip yazıcılar boyutlarına göre A4 ve A3 olarak çeşitlendirilir. Fonksiyonel açıdan bakıldığında ise püskürtmeli yazıcı modellerinin baskı alma, çift taraflı baskı alma, baskı boyutu, baskı rengi, siyah beyaz ya da renkli tarayıcı ve fotokopi, kartuş çeşidi ve faks gibi özellikleri bulunur. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi akıllı cihazlarla kolayca entegre olabilen cihazlarda USB girişi, Wi- Fi bağlantı ve network bağlantı özelliklerine de yer verilir. Bununla birlikte taranan belgeyi e-posta ile gönderme ve çıktısı alınan belgeyi e-posta yollama şansına da sahip olabilirsiniz. Püskürtmeli yazıcı çeşitleri bitmeyen kartuş sistemleri ile sıklıkla tercih edilir.

Kaliteli Baskı Alan Püskürtmeli Yazıcı

Mürekkep püskürtmeli yazıcıları diğer yazıcılardan farklı kılan özelliklerin en başında yüksek kalitede baskı vermesi gelir. Inkjet teknolojisi ile donatılan bu yazıcı modellerinde 1440x1440 DPI’ye kadar çıkan baskı alma fırsatı bulunur. Böylece daha gerçekçi ve orjinale yakın sonuçlar elde edebilirsiniz. Cihazlarda bulunan teknoloji sayesinde gölgeleme ve tonlama yeteneği ise baskılara üçüncü bir boyut katar. Bununla birlikte renkli olan yazıcı çeşitlerinde çıktı alırken lacivert, mercan, açık sarı ve petrol yeşili gibi her tonu algılayabilme özelliği de bulunur. Mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri, ön ısıtma yapmadan istenilen belgeyi kısa süre içerisinde çıkarmaya başlar. Tasarımları ile beğeni toplayan ürünler, A3 baskı alabilen yazıcılar da dâhil olmak üzere minimal bir görünüme sahip. Diğer yazıcı çeşitlerine nazaran oldukça az yer kaplayan püskürtmeli yazıcıları, dar alanlarınızda dahi sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yüksek Performansa Sahip Püskürtmeli Yazıcı Kartuş Çeşitleri

Püskürtmeli yazıcı çeşitleri arasında kartuşlarına göre de birbirinden farklı modellere yer verilir. Bu cihazlar sadece siyah-beyaz olmak üzere tek renk çıktı alan ve hem siyah-beyaz hem de renkli çıktı alan yazıcılar olarak iki farklı gruba ayrılır. Renkli olan modellerde siyah ve renkli kartuşun yerleştirilmesi için iki adet kartuş yuvası bulunur. Bazı yazıcılarda ise renkli kartuş sayısı bir yerine üç farklı ana renkten olur. Siyah kartuşun yanında yer alan kırmızı, sarı ve mavi kartuşlar yuvalarına yerleştirildikten sonra yazıcı kolay bir şekilde kullanıma hazır hale gelir. Bu tür modellerde tek renk bittiği takdirde diğer ürünleri değiştirmenize gerek kalmadan tek ürünü değiştirebilirsiniz. Mürekkep püskürtmeli ürünler arasında kırmızı, sarı ve mavi renklerinden farklı olarak tanklı kartuş çeşidine de yer verilir. Bitmeyen kartuşlu yazıcılarda kullanılan bu kartuş modeli, sürekli kartuş doldurma ve satın alma derdinden kurtarır. Tanklı sisteme sahip olan cihazların tank sayısı yazıcının renkli çıktı alıp almamasına bağlı olarak değişir. Püskürtmeli yazıcı fiyatları, ürünün özelliklerine göre çok geniş bir skalaya sahip olur. Sessiz çalışma sistemi ile rahatsızlık vermeyen en iyi mürekkep püskürtmeli yazıcı modellerine ÇiçekSepeti ayrıcalıklarıyla tek tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.