İPTAL
Buradan başlayın

Gönderim yapmak istediğiniz mahalleyi

ya da AVM, Hastane, Okul, Plaza

gibi noktaları yazabilirsiniz.

Filtrele

Gönderim Yeri Seçin

Mutfak Dolapları

Yaşam alanlarımızın en özel kısımlarından biri olan mutfaklarda işlevsellik ve dekorasyon bakımından en önemli olan unsur, hiç şüphesiz mutfak dolabı olarak öne çıkıyor. Mutfak dolabı; mutfak eşyalarının ve kuru gıdaların rahat saklanmasını sağlarken, bir yandan da mutfak dekorasyonuna katkı sağlayacak özellikler taşımalı. Ailenize ve sevdiklerinize birbirinden harika lezzetler hazırlamak ve bu esnada geçireceğiniz sürecin verimli olması için en şık mutfak dolapları, ÇiçekSepeti güvenilirliği tek tıkla kapınızda!

Mutfak Dolabı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Hazır mutfak dolabı alırken dikkat edeceğiniz hususlar, ürünün kullanım kolaylığını ve işlevselliğini artırdığı gibi doğal olarak mutfak dekorasyonuna da birçok katkı sağlıyor. Seçim yaparken aşağıdaki basit özellikler dikkate alınarak, mutfak dolabınızdan en iyi verimi alabilirsiniz.

Dolap seçiminde ilk dikkate alınması gereken şeylerin başında, ürün seçiminin ihtiyaçlarına mümkün olduğunca uygun olması gelmekte. Mutfak eşyalarınızı ve küçük hacimli kuru gıdaları muhafaza etmek için ayrı bir alan bulunmuyorsa, mutfak dolabı seçerken bunları göz önüne almalısınız. Dolabın çekmece ve raflarının mutfak eşyalarını düzenli bir şekilde saklamak için uygun olması, bölmelerin sorunsuz bir kullanım için yeterli büyüklükte olması önem taşır. Diğer yandan kapaklı bölmelerinde yeterli sayıda ve büyüklükte olmasına da mutlaka önem verilmeli!

Mutfak dolabı seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri de ürünün renk ve modelinin, mutfak dekorasyonuna uygun olması. Dekoratif anlamda dolap dışındaki diğer ürünlerin veya zeminlerin değiştirilmesi daha kolay olsa da ek bir masraftan kaçınmak ve yeni bir dekorasyon çalışmasına gerek bırakmamak bütçe açısından büyük önem taşır. Bunu sağlamak için dolap seçiminin genel dekorasyona uygun olarak yapılması faydalı olacaktır.

Dolap üzerindeki aksesuarların sağlam yapıda olup sade bir görüntü vermesi, genel dekorasyonun planlanmasında oluşacak kafa karışıklığını engelleyecektir. Doğru konumlandırılmış aksesuarların, dolabın kullanımına etkisi de unutulmamalı. Mutfak dolabı fiyatları ile ürün kalitesinin doğru orantıda olması, bütçenize uygun kaliteli seçimler yapmanızı sağlar. Bu orantıyı yakalamak için ürünü alacağınız yerin kurumsal olarak güvenilirliğini kanıtlamış olması, seçimlerinizde size büyük kolaylıklar tanır. ÇiçekSepeti kurulduğu günden beri sizlerin memnuniyeti konusunda çıtayı daima yüksek tutup, online satış sektöründe güvenilirliğini kanıtlayarak hizmet vermeye devam ediyor.

Mutfak Dolabı Modellerinde Desen Seçimi Nasıl Olmalı?

Renk ve desen seçiminde, başta zemin ve duvar rengi, fayans ve mozaikler olmak üzere mutfağın genel dekorasyonu dikkate alınmalı, dolabın dekorasyona katacağı artıların diğer parçalara göre daha fazla olacağı asla unutulmamalı.  Yakın zamanda mutfak dekorasyonu planınız varsa dolap seçiminizde bunu hesaba katarak, planladığınız dekorasyon ile uyumlu modeller arasından seçim yapıp mutfağınızda ideal bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Dolap Ölçüsü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mutfak dolabının ölçüsünü alırken ocak, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların ölçülerine dikkat edilmeli ve konum açısından uygunluklarının da kontrol edilmesi gerekir. Standart olarak bu beyaz eşyaların derinlik ölçüsü, 60 santimdir. Bunların dışında mutfak tezgâhının ilgili bölümlerinde kullanmayı planladığınız ürünler ile dolap ölçüsünün çakışmaması, yanlış ölçü ve yanlış ürün seçiminin önüne geçer.

ÇiçekSepeti Hazır Mutfak Dolapları ile Mutfağınıza Ayrı Bir Hava Katın

Ciceksepeti.com üzerinde satışta olan hazır mutfak dolapları, genel mutfak dekorasyonu için uyum sağlayacak ürünlerden oluşuyor. Ürün kalitesi, tasarımı ve renk seçenekleriyle mutfağınıza ayrı bir hava katacak onlarca seçeneğe, kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hazır ve çok amaçlı mutfak dolabı ihtiyaçlarınız için kaliteli ve dekoratif özelliklere sahip birçok seçeneği ciceksepeti.com’da bulabilir, hemen sipariş vererek mutfağınızda bambaşka bir hava yaratabilirsiniz.

KAPAT

Göndereceğiniz adrese en yakın mahalle, okul, hastane, plaza, AVM gibi noktaları yazabilirsiniz.